Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sugar Denny chtěla lidem ukázat svůj progres v hubnutí. Později uznala, že nejspíš není veliký

Influencerka Denisa Kouřílková alias Sugar Denny na Instagram přidala dvě fotky, kterými se chtěla pochlubit svým úspěchem v hubnutí. Dočkala se ale pouze kritiky a poté uznala, že progres není nijak zvlášť velký. Jednou fotkou se své rodině dokonce pochlubil i její nový přítel a Kouřílkovou to naštvalo.
  11:32

Influencerka Denisa Kouřílková alias Sugar Denny přidala na Instagram několik fotek, které vyvolaly negativní reakce. Kouřílková totiž zveřejnila fotku z minulého roku, ve které na sobě měla džíny a ve stejných džínách se vyfotila i nyní. Tvrdila, že si je zkrátila a udělala si z nich kraťasy. Chtěla se pochlubit tím, že zhubla, ale lidé jí i tak píšou, že to vůbec není vidět.

@sugardenny

vyjadreni je na herohero.co/sugardenny a pristi tyden na youtube a pak koncime, bye diva 😊

♬ original sound - Denny

Kouřílková totiž od svých začátků na YouTube scéně výrazně přibrala a stala se kvůli tomu terčem posměšků. Ona sama tvrdí, že začala hubnout, ale zároveň se velmi často natáčí při tom, kdy jí samá nezdravá jídla. Jednou se dokonce rozhodla sníst celou Nutellu a přišlo jí to velice vtipné. Tak jako tak, Kouřílková tvrdí, že od roku 2023 zhubla a nejspíš doufala, že si toho všimnou také její sledující. Právě proto přidala dvě fotky, které to měly dokázat. Jeden z jejích sledujících jí ale napsal, co si o ní a jejím tělesném vzhledu myslí.

„Ty bys byla extrémně krásná k*rvička, kdyby ses dala na to hubnutí. Alespoň kvůli svému přítelovi. Hm, chceš přibrat a tak to nejde,“ napsal Kouřílkové jeden z jejích sledujících. Kouřílková si konverzaci vyfotila a přidala do svého příběhu na Instagramu. K příspěvku napsala, že si myslela, že je vidět její pokrok v hubnutí, ale že je nejspíš až příliš malý. Jednu z fotek dokonce ukázal nový přítel Kouřílkové své rodině, která se ho ptala, jak jeho nová přítelkyně vypadá. Kouřílková se ale na Instagramu zlobila, že její přítel ukázal jednu z jejich nejhorších společných fotek.

Lidé influencerku také uráží pod jejími přidanými fotkami, které jsou upravené a Kouřílková je navíc malovaná. Vadí jim totiž, že influencerka přidává takové fotky, když je poté zásobuje příběhy, ve kterých je nenamalovaná a vypadá úplně jinak. „Burger queen. Na stories realita a v postech na Instagramu královna? No nevím, no. Sugar buřte. Fuj, fialový hajzl,“ urážejí Kouřílkovou lidé na Instagramu.

Kouřílková je v poslední době kritizovaná především kvůli kauze, kterou odstartovala její hádka s nyní už bývalým kamarádem Tadeášem Kuběnkou. Kvůli různým neshodám se přestali bavit a jeden na druhého hází špínu. Drtivá většina lidí ale stojí na straně Kuběnky. Sledovanost ale Kouřílková i nadále má. Převzala totiž podcast KONTROVERZNÍ a přejmenovala ho na KONTROVERZNÍ IKONY. Spolu s ní nyní tvoří moderátorské duo Simona Tvardek. Také o novou formu podcastu je zájem, na YouTube mají epizody zhruba 100 tisíc zhlédnutí, lidé ale i tak neustále kritizují Kouřílkovou v podstatě za všechno, co na sociálních sítích zveřejní.

Témata: Sugar Denny