Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sugar Denny reaguje na Kuběnkův podcast: Pořád je nemocný a lže, tvrdí

Sugar Denny se konečně vyjádřila k podcastu, ve kterém o ní Tadeáš Kuběnka mluvil. Tedy alespoň k některým částem. Denisa Kouřílková se totiž nechala slyšet, že jí stačilo vidět několik ukázek a hned jí bylo jasné, že Kuběnka lže. Podle ní je stále nemocný a ona nebyla tím, kvůli komu se jejich přátelství rozpadlo. Lidé jsou ale spíše na straně Kuběnky.
  15:58

Influencerka Denisa Kouřílková alias Sugar Denny se rozhodla, že konečně zareaguje na podcast svého bývalého kamaráda Tadeáše Kuběnky. Ten se totiž rozpovídal o tom, jak moc ho Kouřílková podvedla a uškodila mu, na což influencerka po několika denním mlčení konečně zareagovala. Podle ní to údajně bylo všechno úplně jinak a Kuběnka je pořád nemocný.

Kouřílková se nechala slyšet, že jí stačilo vidět pouze ukázky toho, jak o ní Kuběnka ve svém novém podcastu mluví a bylo jí jasné, že je celý podcast plný lží. Sama se k tomu prý nechtěla vyjádřit, ale nakonec jí to nedalo a do svého bývalého kamaráda se velmi ostře pustila.

„Je to slovo proti slovu, protože týpek si reálně nepamatuje polovinu věcí, která se stala. Já jsem neviděla ten podcast, viděla jsme jenom ty trailery. Týpek žije v tom, co mu nakukala do hlavy jeho úplně šílená matka,“ rozčilovala se Kouřílková na svém Instagramu.

I když celou dobu tvrdila, že na Kuběnku nebude nijak reagovat, její vyjádření ještě z daleka neskončilo. Kouřílková zastává názor, že je Kuběnka ještě stále nemocný

„Já se prostě nebudu na internetu hádat s někým, kdo má toxickou psychózu. Jako já si myslím, že tu psychózu pořád máš, protože ty věci, co mi posíláš a píšeš,“ vzkázala Kouřílková Kuběnkovi na Instagramu. Podle ní je navíc Kuběnka ten problém, kvůli kterému se jejich přátelství rozpadlo. Kouřílková to argumentuje tím, že se s ní většina jejich společných kamarádů i nadále baví, zatímco s Kuběnkou už ne a že to prý jistě něco dokazuje.

Lidé Kouřílkové psali soukromě do zpráv, že se ke Kuběnkovi zachovala nefér. Moc dobře prý věděla, že v době pobytu v psychiatrické léčebně u sebe neměl mobil a nemohl se proto nijak bránit tvrzením, které o něm Kouřílková na sociálních sítích neustále rozšiřovala. Kouřílková to ale argumentovala tím, že Kuběnka u sebe mobil měl a mohl proto kdykoliv cokoliv vyvrátit.

„Já tady nebudu nikomu vysvětlovat, že on tam ten telefon měl a že jsme si spolu volali a věděl o všem, co zveřejňujeme. Vždyť to vůbec nedává smysl,“ pokračovala Kouřílková na Instagramu.

Influencerka se také zlobí, protože jí z neznámého důvodu nefunguje její profil na platformě Herohero, kam by ráda vydala svá další videa. Tím se Kuběnka očividně skvěle baví. Ten totiž na svůj Instagram přidal videa, ve kterých se Kouřílkové za její problém vysmívá. On sám oslavuje, že jeho profil na platformě momentálně odebírá přes 5 tisíc lidí a to především proto, že vydal podcast, ve kterém vysvětluje, jak to celé ve skutečnosti bylo. Kouřílková ale zarytě tvrdí, že Kuběnka lže. Kdyby prý řekl něco smysluplného, klidně by svou chybu uznala, ale podle ní Kuběnka pouze kope kolem sebe, protože mu nezbyli žádní skuteční kamarádi.