Pondělí 20. května 2024, svátek má Zbyšek
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

V novém podcastu Sugar Denny a Tadeáš Kuběnka řeší podnikání slovenských dvojčat Cyntia a Bianca | foto: Instagram.com/sugardennysek

Pád nejkontroverznějšího podcastu v Česku? Sugar Denny zbrojí proti Kuběnkovi, vytahuje na něj soukromou diagnózu

To, na co sledující české influencerské scény čekali dlouho, je tu. Tadeáš Kuběnka a Sugar Denny se rozkmotřili, jejich přátelství je asi nenávratně v troskách a stejně to je s jejich podcastem Kontroverzní, který v jeden čas odebíralo přes šest tisíc lidí. Zdá se, že to influencerka původem z Brna nenese moc dobře. Na svého kamaráda vytahuje osobní informace, mimo jiné diagnózu, se kterou se má léčit na psychiatrii.
  13:06

Kdy se kontroverzní dvojice a autoři podcastu Kontroverzní Tadeáš Kuběnka a Denisa Kouřílková alias Sugar Denny přestanou bavit? A kdy mezi nimi začne obrovské drama? Na to se jejich sledující ptali víc než rok. A ten moment podle všeho právě přišel.

Kuběnka, který se momentálně léčí s psychickými problémy, na svůj Instagram zveřejnil fotku, která potvrzuje konec podcastu. „Tak to byla poslední epizoda,“ napsal k fotce, na které je díl z 11. dubna a který tehdy vyšel s popiskem, že jde dost možná o poslední díl podcastu, který svého času na platformě Herohero.co odebíralo přes šest tisíc lidí.

Na jeho stories, kde dál píše třeba to, že podle něj Sugar Denny aktivitu podcastu ukončí dnes, zareagovala sama influencerka. „Dělej ze sebe chudáka. Máme natočených xy epizod,“ píše Sugar Denny ve zveřejněné soukromé konverzaci Kuběnkovi. On sám dál dodává, že na epizody nemá sílu.

Svou verzi příběhu pak začala ve stories zveřejňovat i Sugar Denny. Jenže následně se celá věc vyeskalovala. Sugar Denny se totiž rozhodla zveřejnit na svém Instagramu vyjádření, kde mimo jiné odhaluje, s jakou diagnózou se má Kuběnka léčit na soukromé klinice. Podle ní jde o histriónskou poruchu osobnosti.

Tadeáš Kuběnka s rodinou

U toho však odhalování soukromí nekončí, mimo jiné ukázala i konverzaci s Kuběnkovou matkou Lenkou, která na sítích vystupuje pod přezdívkou Matka Ikona. Sugar Denny ji ve zprávě obviňuje z toho, že psychické problémy má Tadeáš z ní a že rozhodně nemá v plánu jí vracet šest tisíc korun, které si od ní v minulosti půjčila.

Celá kauza je poměrně rozsáhlá, Tadeáš s matkou se rozhodli, že to veřejně příliš komentovat nebudou. To je očividně sympatické jejich sledujícím, kteří jsou v drtivé většině proti Sugar Denny. „Nevim jako sugar denny se pokusila o „normalni“ vyjádření a vytáhne na Tadeáše diagnozu o které nikdo nevěděl? Nemel by nás o tom informovat spis on?“ píše jedna z komentujících.

Poštvala proti sobě ale i další skupinu lidí, a to ty, kteří se léči s psychickými problémy. „Dezinformuješ o nemoci která se týká mě a mých kamarádů, kteří touto nemoci trpí... A není pro nás jednoduchý slyšet že se určitě chováme stejně jako sugardenny Ty si to neuvědomuješ asi protože co si budeme ty jsi narcista, myslíš na sebe,“ napsala na platformu X mimo jiné uživatelka vystupující pod přezdívkou Andžulína.

Je tak otázkou, jak bude celý proces pokračovat. V kruzích kolem Sugar Denny se začíná spekulovat o tom, že měla podat trestní oznámení na svého bývalého kamaráda a asistenta Štěpána, údajně za krádež. Oba však o tom, co se mezi nimi stalo, mlčí. Štěpán však například prodává značkový drahý hrnec, který mu věnovala.

Zdá se, že se přátelská skupina kolem jedné z nejvýraznějších influencerek u nás, začíná rozpadat.