Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Mikýř se z výhry těžko vzpamatovával. | foto: Expres.cz

Je výhra Mikýře v Survivoru zasloužená? Lidé spekulují a názory se různí

Martin Mikýř Mikyska vyhrál reality show Survivor. Lidé na sociálních sítích jásají, že si konečně mohou zrušit předplatné na Voyu. Co udělal se svou dvou a půl milionovou výhrou? Někteří lidé spekulují, že by si ji finalistka Nikola zasloužila více. Mikýř peníze investoval do velkého rozhovoru v O2 areně.
  12:34

Finále populární reality show Survivor je za námi a už známe vítěze. Dvou a půl milionovou odměnu obdržel známý youtuber Martin „Mikýř“ Mikyska. V pražském Duplexu hrdě zvedl nad hlavu trofej označující posledního přeživšího letošní série po boku dalších účastníků. Se svým titulem vítěze se pochlubil i na svém X (dříve Twitter) profilu, kde se setkal s vesměs pozitivními ohlasy. Lidé mu výhru přejí a píšou, že si ji nikdo jiný nezasloužil tak moc jako právě on. Objevuje se však i mírná kritika ohledně toho, co se rozhodl s výhrou udělat. Někteří lidé se domnívají, že by finalistka Nikola s dva a půl milionovým bonusem naložila lépe.

Šel si to vlastně jen vyzkoušet a podle lidí na sítích si z reality show hlavně utahovat. Z původního šprýmaře se však časem stal plnohodnotný účastník reality show. Za své bytí v Survivoru je nesmírně vděčný. „Pravidlo, kterým se v životě řídím je: ,jestli je to něco, na co budu v osmdesáti vzpomínat na dvorku a vyprávět vnoučatům, tak bych to měl udělat. A tento půl rok je sakra historka na dvorek’,“ napsal nyní na svém X profilu.

Většina lidí na sítích mu výhru přeje. „Absolutní král! Na co se teď budu v úterý a středu koukat? Byla to skvělá jízda! Díky za to Miky,“ komentuje Mikýřův příspěvek jeden z lidí na X. „Gratuluji, naprostá dominance z tvojí strany,“ píše další.

Najde se však i pár těch, kteří jsou ohledně jeho výhry na vážkách. Mikýř měl celou finanční odměnu investovat do velikého rozhovoru, který s dalšími lidmi z reality show natočil v O2 areně. „Já jsem to upřímně přál Nikole, i když Mikýř by tam měl být každou sezonu,“ píše jeden z lidí na X. Hodně lidí také jásá nad tím, že si konečně mohou zrušit předplatné na Voyu. „Super, gratuluji a nesnáším tě za to, že jsem si kvůli tobě platil Voyo,“ komentuje další.