Čtvrtek 25. dubna 2024, svátek má Marek

Tadeáš Kuběnka | foto: instagram.com/tadeasskubenka

Tadeáš Kuběnka si založil profil na OnlyFans. Fotek se sledující dočkají už brzy

Tadeáš Kuběnka si založil profil na OnlyFans. Své sledující láká, že se prvních příspěvků dočkají už brzy. Nebyl by zároveň prvním Čechem, který se na platformě snaží prorazit. Jeden z nich tam prodával recepty, Kuběnka však zřejmě bude prodávat své fotky.
  18:00

Popularita OnlyFans v poslední době roste a ač tam mají profil z větší části ženy, čím dál tím více mužů se také snaží na platformě prorazit. Sice se o nich příliš nemluví, někteří patří k nejúspěšnějším tvůrcům tam. Přidávají se k nim i Češi, teď by jedním z nich mohl být i kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka.

Kuběnka je známý primárně díky druhé sérii reality show FTV Prima Like House, kterou i nakonec vyhrál. Od té doby na sociálních sítích vzbudil mnoho debat a ve svém chování také dále pokračuje. Dlouhodobě na svých profilech sdílí přinejmenším lechtivé fotky. Teď své sledující překvapil tím, že by na nich mohl vydělávat. „Coming soon,“ píše Kuběnka na svém Instagramu se snímkem obrazovky jeho profilu na OnlyFans. Sice tam nejsou zatím žádné příspěvky, dá se však očekávat, že bude přidávat pravděpodobně různé lechtivé fotky.

Tadeáš Kuběnka a OnlyFans

Jestli si profil nakonec založí není jasné. Podle informací redakce antiyoutuber.cz Kuběnka o OnlyFans přemýšlí už delší dobu. Údajně založení ale odkládal na neurčito. „Vlastně to k němu úplně sedí. Jestli bych to k nějakému influencerovi tipl, tak je to Tadeáš,“ myslí si jeden z jeho sledujících.

Nebyl by prvním českým mužem, který se na OnlyFans snaží prosadit. V prosinci si tam založil profil například influencer Třeba Max, přítel Teri Balci, také známé tvůrkyně na kontroverzní platformě. Ten tam tehdy začal natáčet sérii vaření. To mu příliš dlouho nevydrželo a zdá se, že se kariéry tvůrce na OnlyFans vzdal.

Dalším Čechem je například influencer Kube, který je tváří @eliteidols společně s influencerkou Kafuu. Na sociálních sítích dříve odpočítával dny do svých osmnáctých narozenin jenom proto, aby si mohl na OnlyFans založit profil.