Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Návrat Kuběnky: Odběratelé mu raketově přibývají, Sugar Denny zase stovky odcházejí

Tadeáš Kuběnka versus Sugar Denny. Karty se obrátily, influencer zaznamenává veliký úspěch na svém Herohero, jeho bývalá kamarádka přichází o sledující. Někteří lidé mu na sítích vyjadřují podporu, jiní ho kritizují, že se vůbec nezměnil.
  14:32

Přátelství kontroverzního dua Tadeáše Kuběnky a Danisy Kouřílkové alias Sugar Denny je v troskách. Mnoho lidí na sociálních sítích tušilo, že až se rozhádají, nastane peklo. A teď je to tu. Kuběnka se po delší odmlce rozhodl vrátit a vše vysvětlit. Jeho pohled na celou věc však není zadarmo. Spolu se svou matkou vydal speciální epizodu na svém Herohero účtu, kde si účtuje pět eur za měsíční odběr. Za jediný den se mu podařilo získat přes patnáct set nových odběratelů, čímž se zařadil mezi dvacet nejodebíranějších profilů na platformě.

comeback tomorrow

11. června 2024 v 17:50, příspěvek archivován: 13. června 2024 v 11:49

Karty se obrátily. Poté, co se Tadeáš Kuběnka šel léčit do psychiatrické léčebny, Sugar Denny vydávala epizody bez něj. Nedlouho poté však vyplavaly na povrch různé informace o konci jejich přátelství, které se záhy ukázaly jako pravdivé. Influencerka se rozhodla, že celý jejich společný Herohero účet s názvem „Kontroverzní“ převezme do svých rukou. Změnila jeho název na „Kontroverzní Ikony“ a videa na něj začala natáčet se Simonou Tvardek, která dříve měla sérii videí Ikony z Moravy právě s Kuběnkou.

Náhrada Kuběnky za Tvardek však nebyla u odběratelů zdá se tak chtěná, jak si zřejmě influencerky představovaly. V jednu chvíli měli Kuběnka a Sugar Denny na svém profilu přes šest tisíc odběratelů, čímž se řadili mezi nejodebíranější účty na platformě. Po převzetí profilu influencerkou jejich počet začal razantně klesat. Nyní mají přes šestnáct set odběratelů a noví moc nepřicházejí, spíše naopak. Ani na svém osobním Herohero účtu Sugar Denny neslaví žádné velké úspěchy. Za měsíc jí odešly desítky odběratelů. Nyní jich má devět set sedmdesát, zatímco před měsícem jich bylo přes tisíc.

b!tch i am madonna

30. května 2024 v 15:07, příspěvek archivován: 13. června 2024 v 11:51

Kuběnka se na druhou stranu může chlubit slušným nárůstem nových sledujících. Na svém Herohero profilu zaznamenal obrovský růst, kdy mu za jediný den přibylo přes patnáct set nových odběratelů. Jeden den jich měl 700, a druhý den už přes 2200. Za měsíční odběr si účtuje pět eur, což mu s momentálním počtem sledujících za jediný měsíc vydělá téměř 300 tisíc korun. Částku ovšem nedostane celou, platforma si bere z výdělků tvůrce deset procent a DPH, v případě Tadeáše Kuběnky se tak vzhledem k počtu odběratelů v době psaní článku jedná o zhruba 220 tisíc korun.

Změnil Kuběnka své chování? On tvrdí, že ano. Jistě si uvědomuje, že měsíc v psychiatrické léčebně pravděpodobně nezmění člověka kompletně, ale je rád za to, kam se posunul. V rozhovoru u youtubera Stay12 promluvil o svém psychickém zdraví a historii s Sugar Denny. Z mnoha věcí viní ji. „Ten největší problém byla Denisa. Ty stavy mi vyvolávalo naše přátelství,“ vysvětluje, že přátelství s influencerkou bylo už delší dobu nesnesitelné.

Jeho psychický stav bezpochyby nebyl dobrý. V jeden moment prý chtěl se vším skončit, i s vlastním životem. „Já jsem řekl, že chci skončit s podcastem kontroverzní v moment, kdy jsem chtěl skončit svůj život. Já jsem chtěl skončit prostě sám se sebou,“ naznačuje, že uvažoval o sebevraždě. Mnoho lidí na sítích mu momentálně vyjadřuje podporu a mluví o jeho změně chování. „Hele upřímně, jsem fakt ráda, že jsi tohle video udělal. Podle mě se Tadeáš dost změnil, ať už si říká kdo chce, co chce. Jen doufám, že to není jen nějaká chvilková iluze,“ píše jedna slečna na YouTube. „Mluví v klidu, bez afektu, nekope kolem sebe. Všichni co melou h*vna, že neudělal žádný pokrok, tak se můžou bodnout. Jasný, může si to zase pokazit, ale přeji mu, ať se má nejlíp,“ komentuje další.

U krátké ukázky z jeho nového dílu na Herohero, kterou zveřejnil na Instagramu, se však objevují spíše negativní reakce. Někteří lidé píšou, že mu jde hlavně o peníze a pozornost, o kterou za jeho odmlku na sítích přišel. „Namísto toho, aby fešák tu Šugr zničil, protože měl luxusní munici, tak se chová naprosto stejně jako ona. Vy dva si sedněte a točte dál. Jste jak dvojčata. Naštěstí jen povahou. Napsal bych toho víc, ale další komentář mám schován na Herohero, pouze za pět euro,“ komentuje video youtuber Pí Sí.