Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Mawarovi hrozí 3 roky vězení | foto: instagram.com

Tadeáš „Mawar“ Růžička se utká na dalším galavečeru Red Face. Jde do odvety se Škopem

Profesionální MMA zápasník Tadeáš „Mawar“ Růžička si jde pro odvetu. Nedávno dostal pořádnou nakládačku od boxera Josefa Škopa v organizaci Valhalla Fighting. Prohra mu jistě ležela v žaludku, a tak se nyní rozhodl své chyby napravit a postavit se mu znovu. Zápas se odehraje v bizarní organizaci Red Face.
  9:47

Že je Tadeáš „Mawar“ Růžička profesionální zápasník, není pochyb. Mnoho lidí však velice zarazilo, když ho nedávno ostře skolil boxer Josef „Tyson“ Škop. Rozdali si to ve velice surovém stylu boje v malých rukavicích v organizaci Valhalla Fighting. Za prohru byl Růžička mnohými lidmi na sítích kritizován, a jemu samotnému prohra bezpochyby dlouho ležela v žaludku. Nyní se mu však naskytla možnost se Škopovi v kleci pomstít. Bojová organizace Red Face poměrně rychle po nedávném galavečeru oznámila konání dalšího. Ten by se měl uskutečnit 3. srpna v Ústí nad Labem. Právě na něm se Růžička utká se Škopem.

„Dobíjel mě na zemi. Až ho dobiji, my kluci nalítávají proti všem, co se postaví. Takže buď ready. Teď zažiješ ulici, i celý tvůj tým,“ napsal Růžička nyní na své instagramové story. Jejich odvetný zápas se opět odehraje podle pravidel boxu po čtyřech kolech na tři minuty. Ačkoliv je Škop zkušený boxer, mnoho lidí na sítích si myslí, že ho Růžička tentokrát skolí. Jeho prohru ve Valhalla fighting připisují malým rukavicím a malému prostoru ohraničenému pneumatikami. Nyní by měli zápasit v klasických boxerských rukavicích v kleci. Na tu je Růžička zvyklý, a tak bude mít podle lidí nad Škopem převahu.

Podle lidí to bude na poměry organizace konečně pořádně kvalitní souboj. „Škoda že to není K1 nebo Thajský box, ale aspoň že to je v normální kleci nebo v ringu, ne mezi pneumatikami a je to ve velkých rukavicích a Mawar má dobrý dvoják, takže to bude zajímavý,“ komentuje jeden z lidí na Instagramu. „Mawar do toho! Doufám, že tam bude normální rozhodčí. Ne to, co tam bylo minule. Protože minule to měla být diskvalifikace, co si budeme,“ odkazuje se další na Růžičkovu prohru, že měl být Škop diskvalifikován za to, že do něj sázel údery, i když byl už na zemi.

Růžička však nebude jediný známý bojovník, který se na galavečeru objeví. Do klece se postaví i Alexandr Cverna s Petrem Záděrou. Cverna je profesionální MMA zápasník, který si za svojí profi kariéru připsal deset výher a tři prohry.