Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Veselý se už nejspíš v Clash of the Stars neobjeví. Podle lidí byl opět pod vlivem drog

Tadeáš Veselý na osmém galavečeru Clash of the Stars zbaběle ukončil zápas a málem neodešel z arény. Jeho bývalá přítelkyně proti němu zbrojí a spolu s ní také lidé na sociálních sítích. Veselého se po zápasu pokusil napadnout jeho soupeř Miroslav Loner a na místo musela přijet policie. Lidé se hlasitě dožadují toho, aby Veselého z organizace vyhodili.
  12:31

Nenáviděný influencer Tadeáš Veselý je po sobotním galavečeru organizace Clash of the Stars ještě nenáviděnější, i když se to zdálo v podstatě nemožné. Veselý totiž hned v první vteřině zápasu s youtuberem Miroslavem „Faynem“ Lonerem odklepal a zápas vzdal. V důsledku toho se spustila obrovská vlna extrémních reakcí nejen v Ostravar aréně, kde se konal osmý galavečer Clash of the Stars, ale také na sociálních sítích.

Veselého musela z klece vyprovázet ochranka, protože se celá aréna mohla zbláznit z toho, jak zbaběle se Veselý zachoval. Při odchodu po Veselém lidé házeli věci, převážně kelímky s pitím. Loner byl z tak nečekaného ukončení zápasu pochopitelně rozzuřený a na Veselého si poté počkal na hotelu. Veselý se ale Lonera bál, zamkl se ve svém pokoji a zavolal policii, která musela youtubera umravňovat. Loner se ho ale poté ještě jednou pokusil napadnout dole na recepci, ale přítomní lidé ho od Veselého odtrhli.

Na Veselého se zlobila také jeho bývala přítelkyně, která ho napadla při jednom pozápasovém rozhovoru a tvrdila, že ji předtím napadl. Aby Veselého naštvala, nechala se vyfotit v náruči Lonera a jeho přítelkyně a později dokonce na Instagram přidala video, ve kterém je spolu s bývalým soupeřem Veselého Tadeášem „Mawarem“ Růžičkou. Veselý po konci osmého galavečeru Clash of the Stars na svůj Instagram napsal „Nejvíc nenáviděná osoba je zpátky“. To, že lidé nemůžou Veselého už ani trochu vystát, dokazují komentáře pod příspěvky s ním.

„Proč té smažce vyp*cané vůbec dávají prostor? Tak doufám, že tahle k*nda nedostane za to, co předvedla ani korunu a snad mu někdo konečně šlápne pořádně na držku. No jestli toho zk*rvysyna Clash ještě vezme, tak m*dám celé PPV. Tadeáš z Ostravy neodjede! Tak snad ho tam dokopou,“ reagují na zbabělé gesto Veselého lidé na Instagramu. Také hlavní tvář organizace Tomáš Linh Le Sy byl naprosto v šoku z toho, co Veselý předvedl a nechal se slyšet, že bude spolu s vedením celou situaci řešit. Dost možná se prý jednalo o poslední zápas Veselého v Clash of the Stars.

To si přejí tisíce lidí, kteří prý zanevřou nad celou organizací, pokud v ní Veselý ještě někdy dostane prostor. Na Facebooku dokonce vznikla anketa, ve které mají lidé možnost hlasovat o budoucnosti Veselého. Ze všech možných variant ale nejvíce hlasů získal návrh, aby se Veselý už nikdy v Clash of the Stars neobjevil. Podle spousty lidí Veselý opět nastoupil do zápasu pod vlivem drog a to lidem extrémně vadí. V pozápasovém rozhovoru to dokonce nastínil také jeden ze zápasníků Martin Kocián, který se prý Veselého snažil zastavit, aby si žádné drogy před zápasem neaplikoval.

Témata: Tadeáš Veselý