Čtvrtek 25. dubna 2024, svátek má Marek

Mike Oganesjan zveřejnil soukromé video Jakuba Jíry a veřejně se mu posmívá. | foto: Expres.cz

Mike Je Pán vs. Jakub Jíra. Chce se jen přiživit, říká promotér Clash of the Stars

Trestně stíhaný influencer a podnikatel Mike Oganesjan se na TikToku obul do Jakuba Jíry a zveřejnil jeho staré video, které mělo zůstat soukromé. Dle Jíry se jen snaží přiživit na jeho jméně a projektech s ním spojených.
  16:00

MikeJePan, vlastním jménem Mike Oganesjan, na TikTok nahrál video, kde posmívá Jakubu Jírovi za soukromé video, na kterém hystericky křičí a téměř až pláče. Prý se na něm chce přiživit, tvrdí Jíra.

Nejprve se vyjadřuje k tomu, proč stále nedošlo k zápasu mezi ním a Mr. Kubelíkem, ke kterému ho po jeho účasti v Mr. Kubelík Show její moderátor vyzval. Oganesjan se v této show v lednu 2021 velmi urážlivě vyjádřil ke spoustě lidí. Na konci pořadu se již moderátor neudržel a řekl Mikovi, co si o něm myslí. Zároveň slíbil, že mu za všechny ty, co urazil „rozbije hubu“ a vyzval ho na zápas v MMA. Jedním z těch, které urazil, byl i Karel Kovář, alias Kovy.

„Řekl jsem svůj názor na Kovyho, že je buzík a vsugeruje mladým, že je to in. Měl sérii deseti videí, jak byl smutný, a pak měl jedenácté, kde řekl, že je homosexuál a je hrozně šťastný. On může reálně ovlivnit děti k tomu, že je trendy být homosexuálem,“ řekl v pořadu Mike.

K zápasu podle Mikea nedošlo prý z toho důvodu, že Kubelík nekomunikuje. Tvrdí i, že před pár lety dostal nabídku do Clash of the Stars, tu měl ale odmítnout. Následuje sdělení, že ale našel něco, co se s tím pojí. Tím je video Jakuba Jíry, kde hystericky křičí. „Lásko jestli mě miluješ, tak neodjížděj, já už tam fakt budu. Ale prosím, já to video potřebuji natočit, prosím neodjížděj,“ křičí na videu očividně mladší Jíra. Dále si z něj Mike dělá legraci a video končí.

NEJLEPŠÍ PODNIKATEL NA MMA SCÉNĚ���� #streamer #rp #twitch #mikejepan #stream #arogantni #arogantnicz #live #fivemoddshots #fivem #gta5

11. října 2022 v 12:36, příspěvek archivován: 11. října 2022 v 12:36

O den později Mike vydal další reakci s názvem „Drama pokračuje“. Prý zjistil, že Jakub Jíra o něm sháněl informace od společných známých. Chtěl prý vědět, kde bydlí a taky nějakou „špínu“. Mike mu měl napsat s dotazem, kdy se dvojice uvidí. Na to Jíra prý odpověděl jen otazníkem. „Že jsi zase jako hrdina, jako když jsi posílal naše společné konverzace o holkách lidem a dával je veřejně. Pak jsi se omlouval jak malá d*vka. Teď jsi zase stejný hrdina a sháníš info na mě. Tak se ptám, kdy se vidíme, že asi ode mě něco potřebuješ,“ napsal prý v další zprávě Mike. Tvrdí, že Jíra již neodepsal.

Drama pokračuje���� #streamer #rp #twitch #mikejepan #stream #arogantni #arogantnicz #live #fivemoddshots #fivem #gta5

11. října 2022 v 12:37, příspěvek archivován: 11. října 2022 v 12:37

Jakub Jíra se pro web Antiyoutuber.cz vyjádřil, že Mike Oganesjan je naprosto zakomplexovaný člověk, který se chce akorát přiživit na jeho jméně a projektech s ním spojených, ať už se jedná o Like House, Clash of the Stars či Tábor s tiktokery. Navíc prý lže, jelikož od Clash of the Stars žádnou konkrétní nabídku nikdy nedostal, dokonce s ním nikdy osobně nejednali. „Clash of the Stars nemá o mrtvého youtubera MikeJePán či AROGANTNÍ zájem,“ dodal. K videu se nebude vyjadřovat na sociálních sítích, aby Mikovi nedělal reklamu. „Jedná se o zhruba šest let staré soukromé video, bylo mi asi devatenáct let. Poslal jsem ho své tehdejší přítelkyni poté, co jsem se dozvěděl o její nevěře. Jel jsem za ní a chtěl to nějak řešit,“ řekl Jíra. Mike má video prý právě od ní, jelikož mu ho několik let po rozchodu poslala. Nakonec dodává, že projevit city v soukromém videu je naprosto normální, přirozené a rozhodně se za to nestydí.