Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Vojtěch Mitas v rámci soutěže Jona Mariánka #JeduZaJonem, překonal rekord upečením obřího chlebu. | foto: https://www.instagram.com/vojtamitas/Antiyoutuber.cz

Jon Mariánek pořádá soutěž. Díky ní padl český rekord ve velikosti bochníku chleba

Před nějakou dobou vyhlásil youtuber a influencer Jon Mariánek soutěž o výlet do USA. Kde výherci během týdne ukáže, jak podle něj vypadá americký sen a prý se postará o to, aby měl výherce nezapomenutelné vzpomínky. Vojtěch Mitas z Plzně se v rámci soutěže rozhodl překonat i český rekord.
  23:17

Jon Mariánek vyhlásil soutěž – umožní jednomu svému fanouškovi navštívit ho a ukáže mu, jak žije svůj americký sen. Zhruba před dvěma týdny vyhlásil soutěž, kde mají jeho fanoušci něco vytvořit a nahrát na sociální sítě s hashtagem #JeduZaJonem. Jedinou podmínkou je být Čech nebo Slovák, také doporučuje nedělat nic ilegálního. Konkurence je veliká, jelikož Mariánek má téměř tři sta tisíc odběratelů. Soutěž končí úderem dnešní půlnoci, takže je ještě čas se zapojit.

Youtuber nedal žádné pravidlo ohledně toho, jak má výtvor vypadat. Dal sice několik příkladů, jako napsat písničku, udělat obrovský billboard nebo třeba upéct největší chleba. Chleba je totiž jedna z věcí, která je pro něj typická a vytvořil několik virálních videí, ve kterých právě toto pečivo figuruje. Na YouTube to bylo hlavně video „Koupil jsem chleba za 6000 Kč“, kde našel pekárnu, která mu byla schopna v USA upéci chleba takový, jako ho známe v Česku. Musel však splnit minimální odběr a chlebu si koupit celkem 25 bochníků.

Na TikToku se nejvíce virálním stalo video, kde naučil svou anglicky mluvící přítelkyni vyslovit větu „Chci chleba ve vajíčku“.

Někteří Jonovi fanoušci vzali soutěž velmi vážně a natočili kreativní videa na TikTok. Jedním z nich je Filip Jakubský na svém účtě just_trippers . S humorem a ironií ztvárnil, jak asi může vypadat skutečný život Jona Mariánka.

Soutěžní video o cestu do USA����. Snad se neurazíš Jone �� *nohate*#jeduzajonem #jonmarianek #marianek #sranda #zabava #vtip #vtipy

9. října 2022 v 23:26, příspěvek archivován: 9. října 2022 v 23:26

Dalším byl Štěpán Šrámek alias steven_gashh , který si pořídil kartonového Jona v životní velikosti a sbíral na něj podpisy. Jedním z podepsaných je i bavič Kamil Bartošek alias Kazma. Za největší úspěch však autor pokládá podpis Jonovy maminky, kterou díky kontaktům zastihl v Jonově českém domově v Hustopečích.

Pojďme to video udělat virální ❤️, ať se to k Jonovi dostane �� @Jon Marianek #jeduzajonem #JeduZaJonem #maminka #jon #jonmarianek #amerika #memeczsk #czsk #cz #sk #marianek

9. října 2022 v 23:28, příspěvek archivován: 9. října 2022 v 23:28

Uživatel TikToku nemrikral vzal soutěž po svém a předělal svou Octávii na Škodu ChlebiQ. Úprava spočívá v polepení celého auta chlebem.

Majitel místní pekárny zachycen hh!! Jede žeprej za Mariánkem do USA nevíme zatím co je na tom pravdy... necháme se překvapit ��‍♂️#jeduzajonem @jonmar1anek #protebe #fyp #majitelpekarny #duet #comingout #funnyvideos

9. října 2022 v 23:30, příspěvek archivován: 9. října 2022 v 23:30

Díky této soutěži však vznikl i jeden český rekord. Vojtěch Mitas na účtě s názvem vojtanomitas zveřejnil video ve kterém překonává rekord v upečení největšího kulatého bochníku chleba v Česku. V rámci soutěže upekli chléb s průměrem přes metr a třicet centimetrů a obvodem přes čtyři metry.

@Jon Marianek #jeduzajonem Ještě pár týdnů nazpět by mě v životě nenapadlo udělat to, co jsem dneska udělal. Stačilo ale jedno dvouminutový video a já věděl, že musím něco debilního vymyslet. Dvouminutový video od Jona Mariánka, kde nabízí nejlepší týden života tomu, kdo dokáže svoji kreativitou oslovit nejen jeho ale i všechny ostatní a získat tak možnost se do Ameriky podívat. A tak po nespočetně vypjatých dnech plných velkého úsilí, námahy a vyčerpání můžu oznámit, že s pomocí Filip Nekola, kterému tímto děkuju za všechnu pomoc s editem videa, jsem dosáhl mého vysněného cíle a stanovil jsem rekord v upečení největšího bochníku chleba v ČR. Děkuju především pražské pekárně Mareš & synové za zprostředkování tohoto cíle a doufám, že se můj výlet za Jonem uskuteční. #JeduZaJonem

9. října 2022 v 23:36, příspěvek archivován: 9. října 2022 v 23:36
Témata: Jon Mariánek