Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Katylee Bailey se psychicky zhroutila | foto: instagram.com

Tiktokerka si koupila dům. Lidé ji za to kritizují, ona se psychicky zhroutila

Mladá tiktokerka Katylee Bailey se psychicky zhroutila poté, co jí chodily nenávistné komentáře kvůli koupi domu. Jednadvacetiletou tiktokerku osočovali z toho, že okrádá lidi a poté se chlubí tím, že má na nový dům. Bailey ale tvrdí, že má i normální práci a sociální sítě ji unavují.
  10:00

Britská tiktokerka Katylee Bailey zažívá nelehké období. Stala se totiž terčem urážek poté, co ve videu na svém profilu na TikToku oznámila, že si koupila vlastní dům. Teprve jednadvacetiletá tiktokerka má krásně rozjetou kariéru. Na TikToku ji sleduje 2,8 milionů lidí a Bailey své sledující aktivně zásobuje videi, ve kterých se snaží šířit pozitivní náladu. Sama o ni ovšem přišla kvůli tomu, že se rozhodla ostatním sdělit, že si koupila dům. Sledovanost u jejího videa, kde koupi domu oznámila, nezvykle vzrostla a uživatelé TikToku se začali urážlivě vyjadřovat k její novince.

...��

14. dubna 2023 v 19:38, příspěvek archivován: 14. dubna 2023 v 19:38

Někteří totiž nedokázali pochopit to, že se mladé tiktokerce daří natolik, že si ve svých jednadvaceti letech mohla dovolit koupit vlastní dům. „Okrádáš lidi na TikToku, chováš se, jako absolutní svině a teď si díky tomu ještě koupíš dům a chlubíš se s ním? Z takových lidí je mi zle. Vyděláváte si tím, že vám jednodušší lidi posílají peníze a přitom ani nevíte, co znamená opravdová práce. Je mi tě opravdu líto a doufám, že si jednou natlučeš p*del,“ napsal tiktokerce rozezlený uživatel do komentářů pod video. Bailey obdržela nespočet podobných komentářů, ale nijak na ně nereagovala a dál ve své tvorbě pokračovala, jako by se nic nestalo.

Později ale přidala video, ve kterém svým sledujícím sdělila, že negativní komentáře sice zaregistrovala, ale jsou pro ni naprosto zbytečné. Je prý totiž natolik pozitivním člověkem, že pro nepřející lidi, kteří jí takové komentáře píšou, je to jenom ztráta času. Ve videu ukazuje přípravy na stěhování, vybírání nábytku a barev, které v domě budou a působila velmi nadšeně. Později se však její nálada změnila. Nenávistných komentářů totiž přibývalo a Bailey, dívka šířící samou pozitivitu, se nakonec psychicky zhroutila.

Think imma get a carpet cleaner... just booked my fitted wardrobes and he helped me bring my headboard upstairs the legend��

14. dubna 2023 v 19:39, příspěvek archivován: 14. dubna 2023 v 19:39

Na TikTok přidala video, ve kterém brečí a nemůže uvěřit některým věcem, které jí lidi byli schopni napsat. „Chtěla jsem jen říct, že se moc omlouvám každému, kdo má pocit, že se tím domem chlubím. Ano, celý systém je absolutně v p*deli a já si nebudu lámat hlavu nad tím, proč jsem měla právě já tokové štěstí,“ vzlykala Bailey ve videu. Také všem sledujícím sdělila, že ve skutečnosti pracuje a neživí se pouze prací na sociálních sítích. Ta je pro ni totiž velmi vyčerpávající. „Ano, moje rodina mi zařídila skvělý život, ale já jsem nevyrostla v žádném bohatství. Jsem na sebe pyšná, že jsem se ve svém mladém věku dokázala vypracovat až sem. Myslím si, že kdyby měl každý takovou příležitost, určitě by to taky udělal,“ pokračovala Bailey.

Video má dosud 4,5 milionů zhlédnutí a lidé na něj reagují různě. Někteří se snaží Bailey uklidnit a vysvětlit jí, že si nic nemá z nenávistných komentářů dělat. „Už nikdy se neomlouvej! Daří se ti dobře a měla by si na sebe být hrdá,“ snažila se ji v komentářích podpořit jiná tiktokerka. Pozitivní komentáře sice převažují, ovšem nepřející lidi se k jejímu videu také vyjádřili. „Myslíš si, že nahraješ ubrečené video a lidi najednou zapomenou na to, že okrádáš ostatní? Kolikrát si to video dělala, než si vydala finální verzi? Styď se! To už snad nemůže být pravda. Lidi na TikToku se zbláznili,“ podělil se o svůj názor jeden z komentujících uživatelů.

No need for all the negative comments... im such a positive person so they’re a waste of your time... I’m so happy����

14. dubna 2023 v 19:40, příspěvek archivován: 14. dubna 2023 v 19:40

Bailey se však později opět vrátila chuť k tvorbě na TikToku a protože si chtěla udělat radost, vydala se do tetovacího studia a nechala si udělat nové tetování. Později přiznala, že ve chvílích jejího psychického zhroucení, jí nejvíce pomohla její rodina a kamarádi. Už nikdy se prý nechce dostat do takového stavu pouze proto, že jí budou ostatní urážet. „Pro ty z vás, kterým se moje tvorba a můj život nelíbí, nesledujte mě. Protože víte co? Já v tom budu pokračovat! Takže jestli se vám to nelíbí, nas*rte si,“ vzkázala Bailey svým haterům. V dalších videích je vidět, že příprava na nové bydlení je v plném proudu a ona se na něj velmi těší, navzdory tomu, že jí to hodně lidí nepřeje.