Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Tiktokerka ze srandy poprosila lidi, aby jí pomohli vytvořit skladbu. zájem nakonec projevil David Guetta | foto: instagram.com

Tiktokerka poprosila lidi, aby jí pomohli vytvořit skladbu. Ozval se David Guetta

Tiktokerka Megan Boni z legrace vytvořila text a žádala lidi na TikTioku, aby jí pomohli vytvořit k textu skladbu. Toho se nakonec ujal známý hudebník David Guetta, který ze slov Boni udělal virální skladbu, která nyní hraje všude na sociálních sítích. Boni dokonce měla možnost se s Guettou setkat osobně.
  15:57

Tiktokerka Megan Boni se rozhodla napsat písničku, která se stala virální na sociálních sítích. Ještě než se tak ale stalo, Boni musela začít od naprostého začátku. Na TikTok nahrála video, ve kterém říkala pouze několik vět a prosila, aby z toho někdo vytvořil písničku. To se nakonec také stalo. O slova Boni totiž projevil zájem světově známý hudebník David Guetta.

@girl_on_couch

Can someone make this into an actual song plz just for funzies

♬ original sound - Girl On Couch

Ve skladbě Boni zpívá o tom, že hledá muže, ale má svou vlastní představu o tom, jak by její muž měl vypadat. Text, který Boni nahrála na TikTok, byl ale bez hudby. „Může z toho někdo prosím udělat skutečnou písničku? Jen tak pro zábavu,“ napsala do popisku videa Boni. Zároveň také přidala druhý popisek „Vážně jsem právě napsala nejlepší skladbu léta?“ Její video má nyní na jejím profilu, který se jmenuje Girl On Couch, 49 milionů zhlédnutí.

Boni ale vůbec netušila, že se její video dostalo také ke známému hudebníkovi Davidovi Guettovi, který projevil zájem namluvený text z videa použít ve skladbě a splnit tak Boni její přání. Vydal proto skladbu, kterou pojmenoval Man In Finance a která se stala na sociálních sítích virální. Lidé skladbu začali používat ve svých videí a dokonce i na YouTube má skladba za necelý měsíc zhruba půl milionu zhlédnutí.

Vzalo jim to srdce, vzalo jim to hlas. Song Sparty vládne žebříčkům, cení ho i fanoušci Slavie - AntiYoutuber.cz

Boni dokonce měla možnost se s Guettou potkat osobně a společně natočili několik videí na TikToku. Protože je skladba velmi oblíbená, Guetta ji dokonce zařadil do svého playlistu na různých hudebních akcích. Lidé skladbu samozřejmě znají a na různých akcích ji zpívají. Boni později přidala video, ve kterém se chlubila svým úspěchem. „Začala jsem tady na svém gauči a teď mám skladbu s Guettou,“ stojí v popisku oslavného videa Boni. Mladou slečnu sleduje na TikToku bezmála 300 tisíc lidí a na Instagramu 23,4 tisíc lidí. To sice není nijak zvlášť vysoké číslo v porovnání s ostatními tiktokery, ale Boni se podařilo spolu s Guettou vytvořit virální skladbu, které neustále narůstá poslouchanost.