Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Známá tiktokerka se pořádně rozkřičela na svém streamu. Běž do přírody a fuck you, píšou jí lidé

Proslavila se svojí pozitivně naladěnou osobností. Tiktokerka Marcela natáčela videa z lesa a radila sledujícím, jak se vypořádat se stresem. Sama však zdá se moc vyhrocené situace nezvládá. Nyní se ostře obořila do lidí na svém TikTok streamu. Křičela na ně v pozadí s drsnou rapovou hudbou.
  16:43

Hlavní myšlenkou videí tiktokerky Marcely je nestresovat se. Když už nějaká nepříjemná situace nastane, doporučuje ji vyřešit výletem do přírody. Její vtipná a podle lidí roztomilá videa v posledních měsících nabrala na obrovské popularitě. Dvě z nich mají přes dva a půl milionu zhlédnutí. Marcela se mnoha lidem zdála jako vyrovnaný a velmi pozitivní člověk. Nyní však na svém streamu ukázala, že i ona se umí pořádně rozzlobit. Nejvíce ji zdá se vytáčí, když jí lidé tykají.

@marcelabl2 @marcelabl2 #foryou #skola #CapCut #No stress#motivace #hlasky ♬ původní zvuk - Marcela

„Stres? Tak když už je, tak fuck you. Juchů. Že je tu krásně kolem, co?“ říká ve videu, které má dva a půl milionu zhlédnutí. „Hlavně no stress, no stress. Do přírody,“ říká v dalším. Ačkoliv se podle videí zdá jako velmi klidný a vyrovnaný člověk, upustit páru umí pořádně. „Už jenom to, že ty sem přijdeš a tykáš mi tady, jak kdybych byla tvoje kamarádka. Co si o sobě myslíš? Kdo ti dal právo se o mě vůbec opírat?“ křičí naštvaná Marcela na TikTok streamu a v pozadí hraje drsná rappová písnička.

Lidi na sítích tato její výbušná povaha velice překvapila. Neřekli by do ní, že se umí pořádně naštvat, nebo že poslouchá takovou hudbu. „Myslím, že by měla jet na chvíli do přírody a vyfuckovat to,“ píše jeden z lidí na TikToku. „Sakra, nikdy sem ji neviděla takhle naštvanou. No stress, chce to do přírody,“ píše další.

Ačkoliv mnoho z nich překvapil její výbuch emocí, s tím co říká, souhlasí. „Já nechci nic říkat, ale tato paní říká pravdu o tom, že se nikdo nestará o sebe a stará se o ostatní,“ komentuje záznam ze streamu jedna slečna na TikToku. „A člověk který říká pravdu do očí, tak ten to nejvíc ods*re, že? Ale mně to je úplně šumák, já si vždycky řeknu tu pravdu,“ říká Marcela.

@ii_davee #nostress#foryou #fyp ♬ původní zvuk - David

V jiný moment jí na streamu do komentářů někdo napsal, že ji její sledující živí. To ji také velmi rozčílilo. „To jste vzal kde, takové myšlení? Vy mě živíte? Myslíte si, že mě živí TikTok, nebo počet sledujících? Myslíte si, že já tohle dělám pro prachy, tak jak byste to všichni dělali? To si myslíte? To je ale vaše myšlení, ne moje,“ křičí velice nahlas Marcela do kamery. TikTok ji prý neživí, o její peníze se nikdo nemusí starat, říká.