Tom Hardy měl být jednou z hlavních tváří kriminálního seriálu MobLand i v následujících letech. Podle informací magazínu Variety se ale herec do připravované třetí série vůbec nevrátí. Produkce druhé řady už byla dokončena letos v březnu a zákulisní situace údajně skončila definitivním rozchodem Hardyho s tvůrci seriálu.
Hardy se měl údajně dostat do sporů hlavně s producentem Jezem Butterworthem a dalšími lidmi ze studia 101 Studios. Zahraniční média tvrdí, že vztahy na place byly napjaté už delší dobu a situace postupně vyústila v rozhodnutí, že herec v seriálu pokračovat nebude. Paramount zatím třetí sérii oficiálně nepotvrdil, vzhledem k úspěchu seriálu je ale její vznik téměř jistý.
Hardy v seriálu ztvárňuje Harryho Da Souzu, který se rychle stal nejoblíbenější postavou celého MobLandu. Kriminální drama sleduje mocnou rodinu Harriganových a kromě Hardyho v něm hrají také Pierce Brosnan, Helen Mirren nebo Paddy Considine. Seriál patřil po premiéře k nejsledovanějším titulům na Paramount+.
Nejde navíc o první problémy, které měl Tom Hardy za kamerami řešit. Už při natáčení filmu Šílený Max Zběsilá cesta se dostal do konfliktu s Charlize Theron. Režisér George Miller později potvrdil, že natáčení s Hardym nebylo jednoduché. O jeho chování se psalo i v knize Blood, Sweat and Chrome, která mapovala vznik filmu.
Podle některých médií ale není Hardyho konec úplně definitivní. TMZ tvrdí, že situace zůstává otevřená a jednání stále pokračují. Ve hře navíc zůstává i možnost, že třetí série nakonec vůbec nevznikne.
Fanoušci mají ale jasno už teď. „Bez Toma Hardyho ten seriál nikdo sledovat nebude. Hardy je celý MobLand. Jestli odejde, seriál je mrtvý. Všichni to sledují jen kvůli němu. To je jako Peaky Blinders bez Cilliana Murphyho. Jestli je to pravda, tak třetí série bude totální propadák. Paramount právě zničil vlastní seriál,“ reagují na novinku lidé.