Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sexuální podniky v Praze | foto: Instagram.com

Co muže potěší nejvíce? Podle lidí na sítích muž nejvíc ocení orální sex, Lego, či veliká prsa

Na platformě X (dříve Twitter) se nyní rozjely debaty na téma, co mužům a klukům opravdu udělá radost. Stačí kytka a bonboniéra, nebo je lepší přistoupit rovnou k orálnímu sexu? Mnoho mužů se shoduje na tom, že velká prsa nebo sex je určitě potěší. Velký meč, nová Lego stavebnice nebo ponožky z Lidlu však rozhodně také neurazí.
  13:02

Klasickým dárkem pro dívku na rande bývá většinou kytka nebo bonboniéra. Co ale potěší muže? Dostávají vůbec květiny a jaký dárek by nejvíce ocenili? Na platformě X (dříve Twitter) se nyní rozjely debaty o tom, co mužům udělá největší radost. Zdá se, že každý by si přál něco jiného. Někomu by stačila pouze přítomnost krásné slečny nebo objetí. Jiní však požadují více. Orální sex potěší a doslova uspokojí každého, svěřují se někteří. Obdržet jen lichotku by podle některých také bohatě stačilo.

„Co klukům udělá fakt radost? Jakože takový ten ekvivalent když holce přineseš kytky a bonbony, něco takového,“ ptá se jedna slečna na X. Dokonce několik žen se v komentářích pod příspěvkem svěřilo, že jejich partner vždy ocení kvalitní orální sex. „Když mu ho vykouříš,“ píše jedna slečna. „Nějaké pěkné Lego a pak po skládání vykouřit a spolykat,“ píše jiný muž. Dostat od slečny stavebnici Lego je zdá se sen mnoha mužů. Ve spojitosti s dobrým jídlem, uklizeným domem a sexem, to je za mnoho z nich ten nejideálnější dárek.

Mimo sexuální dary by mnoho mužů ocenilo nějaké hezké oblečení jako například ponožky z obchodního řetězce Lidl. Veliký meč, hezký nůž, či jen láhev dobrého piva však také není k zahození. „Lego a nebo fakt hustý kámen nebo klacek. To jim ale nemůžeš dát. Musela by jsi to nějak připravit, aby to našli sami a měli z toho dobrý pocit,“ píše jeden muž.

Někteří se svěřují, že nepotřebují žádné materiální, či sexuální dary. Stačilo by jim pouze objetí, či hezká lichotka. „Víš co jsem vždycky chtěl, když jsem přinesl domů kytku a třeba něco dobrého k pití k tomu? Že si večer sedne ke mně, přítulí se, dá mi pusu a budeme jen v obětí koukat na film. To je to, co by mi udělalo radost. Nevyšlo nám to, jen jsem dával a nic z toho nedostal zpět,“ svěřuje se jeden muž. „Když mu prostě řekneš, že ho máš ráda a vážíš si toho, co dělá. Nejlíp úplně konkrétní věci. My nepotřebujeme dárečky a podobně, stačí síla slov,“ píše jiný.

První kytku muž obdrží až na svém pohřbu, píšou někteří lidí. Podle mnoha z nich je velice důležité starat se o své partnery tím, že mu partnerka čas od času koupí například něco dobrého k jídlu, nebo mu jen pochválí jeho vzhled. „Stačí nám jeden kompliment a budeme z toho žít ještě dlouho,“ svěřuje se v komentářích pod příspěvkem jeden muž.