Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Seznamka na X | foto: Twitter.com

Věděli jste, že je na platformě X seznamka? Muži na ní hledají sex, či submisivní slečny

Seznámit se s někým je pro mnohé lidi zřejmě velice těžké. Lásku či jiné věci se tak často snaží najít na různých seznamkách. Ty už nejsou jen ve speciálních aplikacích, ale i na populárních sociálních sítích. Najít se dá například i na platformě X. Některé příspěvky na ní jsou vskutku bizarní.
  18:44

Svět seznamování je v dnešní době stále snazší. S příchodem různých seznamovacích aplikací se velmi zjednodušil způsob, jak někoho poznat. Domluvit se s někým na rande jde dokonce i přes známé sociální sítě. Platforma X (dříve Twitter) má vlastní seznamku. Na ni však není zapotřebí speciální aplikace, nachází se přímo na platformě. Velikou pravděpodobnost na seznámení s ženou na ni však muži moc nemají. Je jich na ní o dost více jak žen.

Někteří hledají lásku, další zase kamarádku, většina si ale zdá se chce hlavně uspokojit své sexuální tužby. Seznamka funguje formou inzerátů, kde uživatelé popisují sami sebe a své požadavky na potenciálního partnera. „Já dominantní daddy, dvaačtyřicet let. Hledáme mladou submisivní slečnu nebo mladý pár z Brna, Olomouce, Zlína a okolí. Budeš mou submisivní dcerkou, služtičkou v naší domácnosti nebo v jiné roli, která tě láká. Manželka je bisexuální a může si tě také občas vzít,“ píše na seznamce jeden muž.

Zdá se, že dívek je na seznamce opravdu málo. Těch pár slečen, které na ni zveřejnili nějaký příspěvek, tím co hledají, však zřejmě nepotěší většinu tamních mužů. Nejde jim tak moc o sex, jako spíše o kamarády, či dlouhodobý vztah. „Ahoj, já jako dvacetiletá studentka, co se bude v září stěhovat do Prahy, se poohlížím po nějaké partii. Líbí se mi muži s plnovousem, mám ráda literaturu, hudbu, divadlo, vaření, dělám jógu a chci se zase vrátit k běhu. Hledám někoho, komu nebude cizí upřímnost,“ píše jedna slečna.

Zdá se, že většině mužům na seznamce je alespoň přes třicet let. Najít se v příspěvcích dá však i pár mladíků. Většina z nich vztah nehledá. „Dobrý den, hledám dominantní slečnu nebo paní, která by měla zájem o pětadvacetiletého otroka. Jsem velmi submisivní a umím poslouchat. Samozřejmě v něčem se musím ještě zlepšit, ale umím plnit příkazy. A rád bych našel reálné sloužení, nebráním se ale ani virtuálnímu,“ píše uživatel s přezdívkou „Otrok“.