Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Václav Mikulášek chce darovat svou provizi z prodeje PPV na nemocného psa a děti v nemocnici

Profesionální bojovník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek už ví, co udělá s penězi z bojové organizace Clash of the Stars. Svěřil se, že veškeré provize, které dostane z prodeje PPV prostřednictvím svého promo kódu, daruje na léčbu nemocného psa své kamarádky. Zbytek hodlá věnovat dětem v nemocnici.
  14:03

Blížící se galavečer bojové organizace Clash of the Stars má za sebou závěrečnou tiskovou konferenci. Už za pár dní se proti sobě v Ostravar Aréně postaví několik zajímavých i bizarních zápasníků. Jedním z nich bude známý profesionální MMA bojovník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, který se v kleci utká s účastníkem populární reality show Love Island Sandrem Jandejskem. Podle spekulací na sociálních sítích nejsou zápasníci v této organizaci špatně placeni. Nedostávají však pouze fixní výplatu za zápas. Kolik si vydělají navíc, závisí na jejich schopnosti prodeje a počtu sledujících na sítích.

Clash dává každému bojovníkovi určité provize z prodeje PPV skrze jejich vlastní promo kód. Každý bojovník si s výslednou částkou kterou obdrží, může naložit jakkoliv podle vlastních potřeb. Mikulášek právě na svém Instagramu oznámil, co s vybranými penězi hodlá udělat. Své sledující poprosil, aby PPV kupovali hlavně přes jeho speciální promo kód, peníze chce dát na dobrou věc. „Tohle je důvod, proč koupit PPV u mě. Je to opravdu důležité,“ píše na svém instagramovém story. „Mojí kamarádce onemocněl pes a léčba je finančně náročná. Stojí nějakých šedesát tisíc korun,“ pokračuje.

Mikulášek není známý jen jako profesionální zápasník, ale i jako vášnivý pejskař. Sám si jednou prošel velice stresující a nepříjemnou situací, kdy mu byl odcizen jeho pes Cloui. Má tak bezpochyby veliké pochopení pro ostatní majitele psů, když se jejich mazlíčkům něco stane. Jeho kamarádka pracuje prý jako letuška a náklady na léčbu psa jsou zdá se nad její finanční možnosti. Mikulášek se tak rozhodl, že jí pomůže touto cestou. „Tady je i účet určený přímo na léčbu pejska,“ přikládá i číslo účtu, kam mohou lidé posílat finanční dary.

Kamarádka Mikuláška na svém Instagramu popsala, co se s jejím pejskem tedy skutečně děje. Malá Ari si zdá se musela projít pořádným peklem. Slečna v příspěvku popsala děsivé pocity, které prožívala, když byl její milovaný mazlíček na operaci u veterináře. „Doktor mi řekl, že Ari stále operují, že je v ohrožení života a že neví, zda to přežije. Zhroutil se mi v tu chvíli celý svět a měla jsem černo před očima. Složila jsem se k zemi a jen prosila, aby to zvládla,“ píše slečna na svém Instagramu.

Lidé v komentářích přejí malé Arielce hodně sil k uzdravení. „Jsme tu s vámi. Arinka to zmákne, je to naše bojovnice,“ komentuje příspěvek slečny jeden z lidí na Instagramu. „Ona to zvládne, je to bojovnice chlupatá,“ píše další. Jak Mikulášek své sledující informoval, na léčbu pejska je potřeba vybrat šedesát tisíc korun. Co když se však pošle víc? „Pokud se vybere víc jak u mě, či na účtu, peníze půjdou dál. Byl jsem v ostravské fakultní nemocnici a je tam tolik dětí a lidí, kteří potřebují pomoc,“ vysvětluje, co udělá se zbytkem vybraných peněz. „Já jim chci pomoct, takže děkuji všem za pomoc,“ pokračuje.

Samotná bojová organizace, ve které Mikulášek aktuálně zápasí, už delší dobu přispívá na dobrou věc. Spolupracují s projektem „Dortem proti rakovině“, jejichž cílem je pomáhat nemocným dětem na onkologických a hematologických odděleních nemocnic.