Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Youtubeři, kteří se také objeví na Grand Showtime. | foto: instragram.com

Tanec, zpěv a divadlo. Youtuberská akce se po roce vrací na scénu

Grand Showtime, youtuberská akce, se vrací. Organizátoři slibují show plnou tance, zpěvu, soutěží - a hlavně youtuberů. Aktuálně je jich oznámených třináct a na přelomu září a října navštíví šest měst po celém Česku.
  17:00

Akcím, jako býval Utubering, už v dnešní době odzvonilo. Podpisové akce, dlouhé fronty a ne příliš zajímavý program už na fanoušky neplatí. Grand Showtime, akce, za kterou stojí například youtuber Lukefry, je ale jiná. „Základem je hodinu a půl dlouhá obří show plná zpěvu, tance, improvizace, soutěží – a hlavně tvých oblíbených youtuberů! V našem programu se pořád něco děje, máme v rukávu spoustu překvapení a věříme, že to bude nezapomenutelný zážitek. Něco takového na žádné jiné podobné akci nezažiješ,“ láká web akce

O akci, která bude mít letos už pátý ročník, je dle reakcí na sociálních sítích zájem. „V Hradišti se mnou počítejte,“ píše jeden z komentujících a ostatní se přidávají. Vstupenka na akci stojí v předprodeji 399 korun, od prvního září zdraží o sto korun. 

Fanoušci mají ale možnost si koupit i dražší lístek, který jim dá výhody. Za tisíc korun budou mít možnost se s youtubery setkat, ale i ovlivnit show. V některých městech už jsou však tyto vstupenky vyprodané. 

Jména, která jsou zatím oznámená, jsou například Tarysa, Natyla, Lukefry, Dejzr, Vitaa či Naty Hrychová.