Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Influenceři paří na Zrće: Alagia popíjí vodku s Kundosaki. Gelnarová se oblékla do sexy plavek

Populární hudební festival na chorvatské pláži Zrće je v plném proudu. Tradičně se na akci objeví mnoho známých českých umělců, převážně z rappové scény. Na ostrov Pag se vydalo pořádně zapařit i mnoho známých influencerů. V horkém počasí si většina slečen oblékla velmi vyzývavé outfity.
  14:27

Na chorvatský ostrov Pag se, už tradičně, vydala spousta fanoušků převážně českého rapu, aby si pořádně zapařili na populárním festivalu Zrće. Lineup je opět plný známých umělců. Na slunné pláži vystoupí například populární Calin, Ben Cristovao, Yzomandias, Stein27 a mnoho dalších. Festival je tradičně spjatý s velkou párty, kterou si užívá i mnoho českých influencerů. Tentokrát se na něj vydaly například Štěpánka Zaspalová se svojí partnerkou Alžbětou Levinskou či známá tiktokerka Dominique Alagia. Všichni tam, zdá se, pořádně zapařili.

Podniknout se toho mimo párty a koncerty dá na ostrově jistě spoustu. Nově zaregistrovaný pár influencerek se například snaží kocovinu léčit sportem. „Abyste si nemysleli, že tady pořád jenom chlastáme. Jako chlastáme, ale deset procent věnujeme sportovním aktivitám, jako jsou agresivní pingpongové turnaje nebo zběsilé pobíhání pod košem, když se snažím zastavit svoji manželku,“ napsala Zaspalová na své instagramové story. Basketbalem si zřejmě chtěla pročistit hlavu po včerejší párty, na které ve velmi odhaleném outfitu trsala po boku své partnerky a dalších influencerů.

Párty na Zrće si bezpochyby také pořádně užila tiktokerka Dominique Alagia. Na svém Instagramovém story se pochlubila, jak velkou flašku vodky její kamarádka a influencerka přezdívaná Kundosaki ulovila. Nejen tu, ale i bezpochyby spoustu dalších drinků si vychutnala po boku známého youtubera Davida Luu a jeho partnerky.

Pořádně vyzývavý a slušivý outfit si v horkém Chorvatsku oblékla i známá tiktokerka a zápasnice z bojové organizace Clash of the Stars Hanka Gelnarová. Ta se svými bílými plavkami a krátkými černými kraťásky pochlubila svým sledujícím na instagramovém story. Celý festival bude pokračovat až do 10. července. Ti, co se do Chorvatska nyní nedostali, nemusí zoufat. V srpnu se uskuteční ještě druhý termín.

Témata: Dominique Alagia