Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

Autoři podcastu Anticast Matěj Čech a Jakub Šorm | foto: Antiyoutuber.cz

Anticast: Jak šel čas s Jonem Mariánkem. Dělá vše pro peníze?

Jak se stal z obyčejného Čecha úspěšný multimilionář žijící v USA? Jon Mariánek byl zprvu jeden z nejvíce nenáviděných influencerů na české scéně. Autoři podcastu Anticast z redakce Antiyoutuber.cz Matěj Čech a Jakub Šorm se v novém díle pobaví o jeho cestě na vrchol a o tom, co dělá nyní. Nebojte ale, na jeho excesy se také nezapomnělo.

Česká influencerská scéna je plná různorodých tvůrců. Někteří se zaměřují na bizarní tvorbu, jiní zas na něco poučného, zábavného, či zajímavého. S velice originálním a ojedinělým obsahem přišel Jon Mariánek. Právě o něm se autoři podcastu pobaví a nastíní, jak se z mladého kluka z české vesnice stal úspěšný tvůrce žijící v zahraničí. Jeho zajímavá cesta ke slávě, která byla hlavně o tvrdé a vytrvalé práci, jistě inspirovala nejednoho fanouška.

Kam se ale poděl Mariánkův slibovaný projekt? Už před dlouhou dobou mluvil o připravovaném dokumentu, na kterém měl pracovat ve spolupráci s Netflixem. Samotný Jake Paul o kterém film měl být, ho hnal k práci a dokončení projektu. Dokument o něm nakonec vyšel, Mariánek na něm však údajně neměl vůbec spolupracovat.

Vše není ale tak růžové, jak se na první pohled může zdát. Mariánkova kariéra se pojí s nejednou kontroverzí a pofidérní spoluprací. Autoři promluví i o jeho vlastním projektu, který podle mnohých téměř doslova okrádal jeho fanoušky. Dospěl už Mariánek a hraje v jeho změně velikou roli jeho partnerka?

  16:00