Úterý 21. května 2024, svátek má Monika
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Kritizovaný zápas mezi Dannym a slepým Dragunovem | foto: instagram.com

Danny z TvTwixx bude zápasit s nevidomým. Je to duševní mrzák, myslí si profesionální zápasnice

Zápas nevidomého Dragunova a Dannyho z TvTwixx je velmi kritizovaný. Podle některých je to už za hranou bizáru a neměl by se vůbec uskutečnit. Dragunov si ovšem na Dannyho věří a je připravený mu ublížit. Dannyho vyzvala profesionální MMA zápasnice, které se ani trochu nelíbí, že Danny zápas přijal.
  9:00

Jedním z odhalených zápasů, které se budou konat na pátém galavečeru organizace Clash of the Stars, je zápas mezi youtuberem Dannym z TvTwixx, vlastním jménem Danielem Sonnleitnerem, a slepým tiktokerem Dragunovem. Reakce na velmi překvapivý zápas na sebe nenechaly dlouho čekat. Podle některých je to totiž naprostý nesmysl a selhání ze strany vedení organizace. Danny je totiž podle většiny jasným favoritem a Dragunov vůbec neví, do čeho jde. Danny totiž ví, jak se dávají údery, jak se zápasí na zemi a také co může od soupeře čekat, zatímco Dragunov si to může pouze představovat.

Co na to říkáte?�� #danny #clashofthestars #dragunov #czech #rikardoff

4. května 2023 v 12:00, příspěvek archivován: 4. května 2023 v 12:00

Spousta milovníků bizarních zápasů, kterých je v Clash of the Stars opravdu hodně, se shodla, že tento zápas je už naprosto za hranou. Oba zápasníci budou mít sice zavázané oči, ale i tak je skoro nereálné, aby Dragunov, který je od svých dvou let slepý, porazil Dannyho, který už navíc se zápasením nějakou zkušenost má. Už jen samotná příprava Dragunova musí být náročná. Aby si vůbec dokázal představit, jak se například bránit na zemi, budou mu muset trenéři krůček po krůčku vysvětlovat, o co jde. Orientace v prostoru může být sice pro Dragunova díky různým pomůckám nenáročná, ovšem zápas je něco úplně jiného.

Dragunov se ale ničeho nebojí a je odhodlaný jít si za svým. „Já mu tam jdu prostě ublížit za každou cenu, ale nikdy nebudu podceňovat svého soupeře. Připravuji se a respekt za to, že to přijal a jestli vyhraju, nebo prohraju, to je mi jedno. Já do toho dám všechno, musím mu prostě ublížit,“ oznámil Dragunov ve svém videu na TikToku. Je prý připravený udělat show a také je hrdý na to, že je prvním slepým člověkem, který se rozhodl zápasit. Je pravda, že žádná organizace na světě nezprostředkovala zápas slepého člověka, podle spousty lidí k tomu však měli důvod. Zápas nevidomého člověka, který se pokusí porazit zrakově zdravého člověka, který sice bude mít zavázané oči, je pro ně prostě holý nesmysl. Dragunov se také vyjádřil k tomu, jak to bylo s údajným získáváním nahých fotek od holek. Podle něj je to celé naprostá hloupost.

Legendární moment z tiskovky���� #clashofthestars #clashofthestars5 #foryou #dragunovarmy #fypシ

4. května 2023 v 11:59, příspěvek archivován: 4. května 2023 v 11:59

„Když se logicky normální člověk nad takovou p*čovinou zamyslí, tak mu dojde, že to nedává smysl. K čemu by mi byly nějaké takové fotky? Tak řeknu svému pejskovi ať mi to přečte, ať mi to řekne. Danny si rád vymýšlí p*čoviny, ale pak nepřemýšlí nad tím, jestli to dává smysl, nebo ne,“ vyjádřil se k celé situaci Dragunov. Ve videu také ukázal, jak boxuje. Jeho údery se sice zdály v rámci možností dobré, na Dannyho to však pravděpodobně stačit nebude. Všechno sice může rozhodnout jeden úder, ale Danny si zápas určitě pohlídá. K celému zápasu se také vyjádřila profesionální MMA zápasnice Veronika Zajícová, podle které je tento souboj už za hranou bizáru a takové zápasy by se vůbec neměly uskutečnit.

„Prý mezi nimi byly nějaké spory, ale fight se slepým je prostě úplně zvrácenost. Dragunov nikdy neviděl, jak vypadají údery, submise, pády, wrestlingy, on si to maximálně může nějak představit, že mu to někdo popíše,“ sdělila svůj názor na zápas Zajícová v rozhovoru pro Celebrity revue. Zajícová má navíc pro Dannyho jasný vzkaz. Vyzvala ho na zápas a chce mu ukázat, co je zač. Dannyho, který se rozhodl zápasit se slepým tiktokerem, nazvala duševním mrzákem a podle ní to nemá v hlavě v pořádku. Organizace Clash of the Stars ale neumožňuje zápasy mezi mužem a ženou. Zatímco organizace RFA, ve které Zajícová zápasí, by prý takový zápas klidně uspořádala. Pokud tedy Danny zápas přijme, Zajícová je připravena ukázat mu skutečný výprask. Danny se ovšem k výzvě nijak nevyjádřil.

Příprava�� #clashofthestars #foryou #foryoupage #dragunovarmy #boxing

4. května 2023 v 11:59, příspěvek archivován: 4. května 2023 v 11:59

K zápasu Dannyho a Dragunova se také vyjádřil promotér organizace Clash of the Stars Tomáš Linh Le Sy který přiznal, že nebyl ze začátku velkým příznivcem tohoto zápasu, ovšem Dragunov si ho získal tím, jak moc o zápas stál a podle něj je také možné, že Dragunov by mohl mít v zápase nějaké výhody. Danny je však podle většiny lidí a také podle kurzů jasným favoritem. Společnost Fortuna mu přidělila kurz 1,14, zatímco Dragunov je outsiderem s kurzem 5,2. Jak celý zápas dopadne, se dozvíme 10. června, kdy se bude konat pátý galavečer organizace Clash of the Stars.

Témata: TvTwixx