Neděle 21. dubna 2024, svátek má Alexandra

Jaroslav Kotlár vydal nový singl | foto: instagram.com

Kotlár vydal další song. Bude ze skladby Legenda další La Cosa Nostra?

Jaroslav Kotlár vydal další skladbu s názvem Legenda, na které je jeho hostem talentovaná Tessie Ondich. Klip je natáčený v kasinu a Kotlár je oblečený jako mafián. Za jeden den má video přes 50 tisíc zhlédnutí a lidé si ho velmi chválí. Zatím ale není jisté, jestli bude mít stejný úspěch jako La Cosa Nostra.
  13:30

Jaroslav Kotlár vydal další singl, tentokrát ale ne na svůj kanál. Skladba Legenda se totiž objevila na kanále Awer Čawe - RECORDS, kde působí několik hudebníků, kteří jsou romského původu. Kotlár se rozhodl přizvat do své skladby hosta, mladou talentovanou zpěvačku Terezii Ondičovou, která vystupuje pod uměleckým jménem Tessie Ondich. Ondičová zazářila v pěvecké soutěži The Voice a také hostuje na různých skladbách všemožných interpretů. Jedním z nich je právě Kotlár, který díky své skladbě La Cosa Nostra doslova vystřelil vzhůru v žebříčku popularity.

Kotlár Security Feat Tessie - LEGENDA @Clash of the Stars #kotlarsecurity #vestylu�� #legend #foryou

3. května 2023 v 12:30, příspěvek archivován: 3. května 2023 v 12:30

Protože předchozí píseň se setkala s extrémním úspěchem a za tři měsíce už překonala hranici 2 milionů zhlédnutí, rozhodl se Kotlár pokračovat ve své hudební kariéře. Vydal proto hudební videoklip ke skladbě Legenda a za den mělo video přes 50 tisíc zhlédnutí. Kotlár hned na začátku videa vstoupí „ve stylu“ s Ondičovou do kasina a je oblečený jako italský mafián. Na začátku skladby nechybí ani Kotlárova humorná hláška a tentokrát zvolil větu „Hej kočičko, nalej mi tam nějaký pitíčko“ a začal se smát. Refrén zpívá Ondičová, která zpívá střídá romštinu s češtinou. Mluví o tom, že Kotlár má dobré srdce a lidi by ho měli poslouchat.

Kotlár v tričku Louis Vuitton, rapuje o tom, že si nikdy nepředstavoval, že se stane známým. Mluví také o svém životě, který nebyl vždy úplně jednoduchý, ale on se nevzdával a bojoval. Nechybí ani zmínka o jeho působení v organizaci Clash of the Stars, díky které si poslední dobou získal obrovské množství fanoušků. Navzdory slávě je však on sám pořád nohama na zemi a je stejný, jako vždycky býval.

CHEB vystoupení Skladby La Cosa Nostra HODNĚ VE STYLU ������ #������ #vestylu�� #kotlarsecurity #legend

3. května 2023 v 12:30, příspěvek archivován: 3. května 2023 v 12:30

Co ovšem velmi překvapilo, byl Kotlárův zpěv. Sice zpíval pouze necelých deset sekund, ale jeho zpěv byl podle mnohých čistý a přesný. Jednalo se však pouze o opravdu krátkou chvíli, pak zase začal rapovat. Kotlára jsme však mohli slyšet zpívat už o měsíc dříve, kdy se na stejném YouTube kanále objevil singl Vzpomínám. Zpívá v něm o věcech, kterých lituje a rád by je udělal jinak. Skladba sice nemá takový úspěch jako předchozí, ale její posluchači si ji i tak zamilovali. „Musíš mít srdce abys cítil tuhle skladbu. Jardo, kde jsi byl,“ napsal pod video jeden z posluchačů. Skladba má však zatím pouze 41 tisíc zhlédnutí. Pravděpodobně za to může to, že není tolik divoká, jako La Cosa Nostra, ale spíše klidná a k zamyšlení.

Nejnovější skladba má ovšem velký potenciál k tomu, aby se stala dalším hitem, který bude také hrát na spoustě akcí Clash of the Stars. Celý videoklip je natočený v Star Casino Petrovice a dokonce se v něm objevil i rapper Bobby Blaze, který zaznamenává raketový nárůst sledovanosti. Ten se ovšem do hudby nijak nezapojil, pouze se s ostatními hýbal do rytmu. Kotlár i Ondičová už za svůj singl dostávají gratulace. Někteří fanoušci už si dokonce píseň pouští při jízdě v autě. „On vám ještě ukáže, kam to dotáhne ve stylu. Moc hezká písnička i videoklip. Já mu fandím a Tessie je dobrá zpěvačka,“ chválí oba jeden z fanoušků v komentářích. Kotlár tedy opět dokázal svou hudbou nadchnout své fanoušky a určitě bude v hudbě pokračovat.

Témata: Kotlár Security