Úterý 18. června 2024, svátek má Milan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Marek „Datel“ Valášek spolu s Barborou Stříteskou na dovolené | foto: instagram.com

Datel je na dovolené na Zanzibaru. Kde na to člověk v insolvenci vzal, ptají se sledující

Sice se mu blíží zápas v Clash of the Stars, i tak ale Marek Valášek alias Datel odjel na Zanzibar spolu se svou přítelkyní Barborou Stříteskou. Jenže influencer stále dluží peníze a sledující zajímá, kdo dovolenou platí. Následně se s drahými brýlemi, které dostal od partnerky k narozeninám, producíroval mezi chudými dětmi.
  13:25

Influencer Marek Valášek alias Datel se spolu se svou přítelkyní Barborou Stříteskou vydal na dovolenou na Zanzibar. Užívají si spolu koupání, procházky po městě a také večerní tancování. Oba sdílejí fotky z hotelu, kde si vychutnávají ty nejrůznější jídla a také se spolu byli projet na vodním skútru. Jenže to má háček.

Velká část sledujících páru si však klade otázku, jak je možné, že se Valášek, který je v insolvenci a na pohledávkách je přihlášen dluh přes 2 miliony korun a zároveň soudu tvrdí, že pobírá pouze minimální mzdu, vydal na drahou dovolenou na Zanzibar.

Označ člověka s kterým by si šel nejradši na vodní skůtry ���� #fy #jetskis

18. dubna 2023 v 12:36, příspěvek archivován: 18. dubna 2023 v 12:36

Minimální mzda totiž činí 17 300 korun a s takovým platem by Valášek vydělával na dovolenou opravdu hodně dlouho. Není to přitom poprvé, kdy se sledující Valáška podivovali nad tím, co si může navzdory svým dluhům dovolit. Valášek si například nechal udělat nové zuby, které stojí desítky tisíc. Tenkrát se spekulovalo, zda se nejedná o placenou spolupráci. Každopádně pár si spolu dovolenou užívá navzdory tomu, že si z nich někteří lidé utahují kvůli Valáškovým dluhům. „Tak hlavně jestli máš splacené exekuce,“ napsal jeden z uživatelů TikToku Valáškovi pod video. Valášek na komentář ovšem nijak nereagoval, stejně tak, jako nereaguje na žádné dotazy ohledně jeho dluhů.

Navzdory tomu, že si pár jel do Zanzibaru odpočinout a užívat si krásu země, Valáška čeká po návratu jeho zápas v organizaci Clash of the Stars, kde se utká se slovenským youtuberem Tomášem Križanem. Právě proto se rozhodl, že bude i na dovolené chodit do fitka a posilovat. Nemá sice možnost trénovat MMA, ale očividně si natolik věří, že si může dovolit vynechat předzápasovou přípravu a pouze posilovat a dělat stínový box. Aby v tom ale nebyl sám, cvičí s ním i Stříteská a oba se snaží držet správnou životosprávu. Valášek měl například k snídani mimo jiné sedm vajec natvrdo a fazole.

Kdo pamatuje tento song?�� V jaký čas tohle sleduješ?�� Piš do komentů�� #fy #dance

18. dubna 2023 v 12:36, příspěvek archivován: 18. dubna 2023 v 12:36

Valášek také na dovolené slavil své pětadvacáté narozeniny. Dárek, který od své přítelkyně Valášek dostal, byl poněkud překvapivý. Stříteská mu totiž koupila sluneční brýle od luxusní značky Louis Vuitton za několik tisíc korun. Valáškovi se dárek opravdu zalíbil. Pár se také vydal prohlédnout si různá místa na ostrově. Průvodce jim dělal africký chlapec Lino Juma, který dokonce mluví česky, ovšem s přízvukem. Navštívili spolu například místo, kde své dětství trávil již zesnulý zpěvák Freddie Mercury, frontman známé kapely Queen.

Valášek a Stříteská se vydali do chudé vesnice, kde se rozhodli obdarovat místní děti. Chlapci dostali fotbalové míče a trička, holky zase různé věci do vlasů, sponky, gumičky a další. Také od nich dostali sladkosti. Video, které Valášek přidal na svůj Instagram, doprovází skladba, kterou nedávno vydal rapper Takeshi 9ix9ine. Rapper se totiž ve videoklipu rozhodl navštívit chudé lidi, darovat jim peníze a také pomáhat s jejich prací. Valášek proto k videu zvolil rapperovu novou skladbu „Bori“, ovšem s jeho novými brýlemi to celé působilo poněkud komicky. Valášek i Stříteská dostali za obdarování chudých dětí velkou chválu, našli se ovšem i tací, kteří je kritizovali. „Jako ok, je to super, ale v dnešní době a kór u tebe, mi skáče myšlenka, proč o tom jen někde nepromluvit a proč to ku*va hned točit? Že by se to dělalo jen kvůli tomu videu? Stačí fotka, nebo jen o tom promluvit, ale to by nejspíš nebylo co přidat, že,“ kritizoval Valáška uživatel Instagramu v komentářích pod videem.

Dnes jsme byli dětem na Zanzibaru udělat radost i pro nás to byl krásný zážitek vidět tolik dětí. kteří mají tak obrovskou radost z maličkostí, nebo jen z toho, že si zazpívají a zakopou do míče, kouzelný ��❤️ #zanzibar #fy #kids

18. dubna 2023 v 12:36, příspěvek archivován: 18. dubna 2023 v 12:36

Valášek se ale bránil tím, že kdyby to takhle udělal každý, tak mají děti každý den radost a nevadilo by jim, že je někdo točí. Také prý sdílí vše, co se v jeho životě děje a obdarování dětí byl jenom další z jeho zážitků. Zatím co na Instagramu se řeší Valáškovo video s dětmi, na TikToku se lidé víc zaměřují na jeho insolvenci. Jediným logickým vysvětlením je totiž to, že dovolenou platí Stříteská. Ta však na otázku ohledně toho, zda dovolenou skutečně hradí ona, nereaguje. V souvislosti s tím se objevují komentáře, podle kterých by měl být Valášek rád za to, že má tak hodnou přítelkyni, jako je právě Stříteská.