Úterý 18. června 2024, svátek má Milan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

OnlyFans tvůrkyně a učitelka Sofía Coste | foto: Instagram.comAntiyoutuber.cz

Sexy učitelka si založila účet na platformě OnlyFans. Žáci ji našli a teď s ní flirtují

Učitelek na OnlyFans, často také nazývané jako platformě pro dospělé, není málo. Většinou se vše zvrtne, když na jejich vedlejší přivýdělek přijdou nadřízení, kolegové z práce, či rodiče žáků. V tomto případě se však zdá, že si sexy učitelka Sofia Coste své místo učitelky přírodních věd nechá. Svěřila se, že dokonce flirtuje se svými žáky.
  18:00

Návod na to, jak být na platformě OnlyFans populární, je vcelku jednoduchý. Základním klíčem k úspěchu je komunikace s odběrateli a aktivní sdílení obsahu na profil. Velice nápomocné je být něčím originální. Sexuálního obsahu je na internetu mnoho zadarmo. Pokud chce tvůrkyně veřejnost přesvědčit, aby dali odběr zrovna jí, výhodou je dát fanouškům speciální obsah. Často se tak na platformě stávají populární například policistky, právničky, cosplayerky, či učitelky. Právě Sofia Coste vyučuje přírodní vědy. Ke své hlavní kariéře si kráska ze Sibiře přivydělává na OnlyFans, kde svou učitelskou image do obsahu zapojuje, co to jen jde.

Učitelek na platformě tedy není zrovna málo. Některé mají dokonce tu drzost pořizovat fotografie přímo ve škole. Známý se stal případ tvůrkyně Sarah Ventury Genao, která si své žačky zvala domů, kde je přemlouvala do tvorby společného obsahu na OnlyFans. Z valné většiny však na jejich pikantní přivýdělek časem někdo přijde. Od vedení školy tak většinou dostanou ultimátum, ve kterém si musí vybrat mezi kariérou učitelky, nebo OnlyFans tvůrkyní.

Ač už se jedná o učitelku, kterou fanoušek ani osobně nezná, pro mnohé se i tak stává atraktivní jen díky její kariéře. Coste patří mezi populárnější a úspěšnější tvůrkyně s více jak tři sta třiceti tisíci sledujícími na platformách. Kolik má odběratelů na OnlyFans a ani kolik si z platformy vydělává nesdělila. Je ale jisté že jich nebude zrovna málo. Dá se říct, že je poměrně nováčkem na platformě, přičemž však už nasbírala přes třináct tisíc lajků a zveřejnila přes sto dvacet příspěvků.

Předplatné nabízí za šest a půl dolarů za měsíc. Ti, co si nechtějí za její účet platit, nemusí zoufat. Poměrně aktivní je totiž i na Twitteru, který jak zřejmě většina ví, povoluje téměř veškerý obsah, včetně silné pornografie. Coste si tak skrze tuto platformu dělá reklamu na OnlyFans tím, že často sdílí poměrně vyzývavé a pikantní videa, či fotografie. Ačkoliv se v komentářích pod příspěvky najdou i tací, co jí za kombinaci povolání odsuzují, většina její sexy učitelskou povahu miluje. „Ve dne andílek a v noci démon,“ píše jedna uživatelka. „Nevidím moc smysl v tom být učitelkou a OnlyFans modelem zároveň,“ píše další.

Dosti aktivní je také na TikToku, kde často předvádí svůdné tanečky, či vypráví vtipné příhody z její kariéry modelky a učitelky. Právě tam se několikrát svěřila s tím, jak na její hříšnou kariéru přišli studenti. Nestydí se ani humorně spojovat povolání učitelky s tím na OnlyFans. V jednom videu se například s velkým výstřihem svůdně předklání před kameru, k čemuž napsala, že to je to, co její žáci vidí, když jim vysvětluje nějakou látku.

Jak se tedy svěřila, několik jejích žáků zjistilo, že podniká na OnlyFans. Tuto dle ní zřejmě humornou interakci se snaží často zakomponovat do videí. Ne všem to ale přijde zábavné a kritizují ji. Nejeden uživatel ji v komentářích na TikToku označil za pedofila. Ona však takovou zpětnou vazbu zřejmě neřeší. Svěřila se, že se svými žáky dokonce flirtuje a baví ji to. Nejsou to však jen žáci se kterými koketuje. Svěřila se, že flirtuje i s rodiči svých žáků.

@sofia_coste #precio #parati #profe ♬ sonido original - •••{Bi~ΟΠ~iC}

Ačkoliv ji zřejmě koketování s žáky baví, svěřila se že si to někteří pravděpodobně vyložili špatně. Nejeden jí totiž prý řekl, že se do ní zamiloval. Sebevědomí a upřímnost Coste je velice vysoká. Nejen žáci a jejich rodiče, ale i její kolegové s ní prý flirtují.