Středa 21. února 2024, svátek má Lenka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Bizarní tiktoker ve středních letech si založil OnlyFans. Láká na zlobivé kočičky, které si rády hrají

Pomíjivá sláva bizarního tiktokera Profimanna je prakticky pryč. Jeho videa nemají sledovanost a populární nejsou ani jeho živá vysílání. Zřejmě proto se tak rozhodl pro velice nevšední a kontroverzní krok. Založil si OnlyFans. Podle popisku se zdá, že na něj tvoří obsah s více slečnami.
  18:14

Profimann si založil OnlyFans | foto: Facebook.comAntiyoutuber.cz

Podle mnoha uživatelů na sítích vyšinutý tiktoker říkající si Profimann, vlastním jménem Luboš Řídký, je pro slávu schopný udělat téměř cokoliv. Na svých profilech tak zveřejňuje velice zvláštní a často i děsivá videa. Ani takový obsah však soudě podle sledovanosti už téměř nikoho nezajímá. Odejít z internetu je však pro Profimanna zřejmě pasé. Chytá se tak posledního stébla trávy a přistupuje k nevšednímu kroku. S neznámou slečnou si zakládá OnlyFans.

Aladin vs Profimann ❤️
#friend #friends #fun #funny #smile #bff #bf #gf #love #instagood #igers #friendship #party #chill #thehashtagsapp #happy #cute #photooftheday #live #forever #best #bestfriend #lovethem #bestfriends #goodfriends #besties #awesome #dubai #profimannos #dubaimall

6. července 2021 v 21:18, příspěvek archivován: 5. ledna 2024 v 11:12

OnlyFans je platforma zaměřující se převážně na erotiku a pornografii. Fanoušci si na ní mohou za měsíční předplatné zaplatit odběr u své oblíbené tvůrkyně či tvůrce a radostně se dívat na jejich hanbaté fotky. Průměrná cena měsíčního odběru se na platformě může pohybovat kolem zhruba patnácti dolarů. Profimann je však zdá se zřejmě ve finanční krizi a cenu nastavil nevšedně vysoko. Za měsíční odběr si účtuje třicet dolarů, což je v přepočtu téměř sedm set korun.

Roční předplatné nabízí s třicetiprocentní slevou, a to za více jak 5 200 korun. Za takovou cenu by většina tvůrkyní nabízela doopravdy luxusní obsah. Jestli Profimann sdílí erotické fotky a videa se dá domyslet z popisku jeho profilu. Ačkoliv podmínkou podnikání na platformě není zveřejňování erotiky, on to na svém profilu zřejmě dělá. „Ahoj miláčci. Jsem tu já a mé zlobivé kočičky, které si rády hrají . Takže můžeme hrát hry společně,“ píše v popisku svého profilu.

Nejen podle profilové fotky, na které jde vidět slečna držící si poprsí, ale i podle popisku je pravděpodobné, že se na profilu zaměřuje na erotiku. Vyčíst se z něj dá ale ještě další věc. V množném čísle popisuje, že se na profilu nachází on a jeho kočičky. Pokud nemá zálibu v zoofilii a nemyslí to doslovně, mluví zřejmě o dalších několika slečnách. Dá se tak jen domýšlet, jaké slečny má namysli.

S různými dívkami se na svých sociálních sítích fotí často. Na svém Facebooku dříve sdílel fotky, na kterých se vyskytoval společně se svojí dcerou Denisou Řídkou a evidentně partnerkou. Ty už momentálně redakce Antiyoutuber.cz nedohledala. Je tak nejasné, jestli se svojí drahou polovičkou stále je. Najít se dají však fotografie s jinými slečnami, z čehož se dá uvažovat, že právě s nimi tvoří obsah na OnlyFans. Na již zmíněné profilové fotce jde vidět slečna s velice ojedinělým tetováním. Ačkoliv jí nejde vidět do obličeje, podle jeho TikToku se dá dohledat o koho se jedná. Právě s touto ženou natočil i jedno video. Že se jedná o slečnu z fotografie, jde poznat podle stejného tetování na rukou.

@trendyvidea Lidičky poďme na stream! #shorts #shortmovie #foryou #fy #protebe #vprotebe #fyp #zábava #sranda #zabavamusibyt #goh #viraltiktok #viralvideo #czechboy #czechgirl #profimann #profimannos #prague #holky #českytiktok #cztiktoker #cz #stream #streamer #streaming #fun ♬ původní zvuk - TrendyVidea

Jeho dcera se zřejmě OnlyFans cestou ještě nevydala. Dá se tak pouze doufat, že se nebude vyskytovat na profilu svého otce. Již zmíněná pravděpodobně bývalá partnerka a matka jeho dcery však zřejmě s Profimannem stále v kontaktu je. Usuzovat se tak dá podle fotky, kterou Profimann láká své přátele na Facebooku na svůj OnlyFans. Tato slečna dala příspěvku lajk.