Neděle 23. června 2024, svátek má Zdeňka
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Bizarní tiktoker Profimann | foto: Facebook.com

Profimann ze sledujících loudí peníze a uráží je. Svou dceru Denisu kvůli streamu nepustil spát

Padesátiletý tiktoker Profimann se na streamu obul do svého fanouška. Ten mu přitom ještě několik minut zpátky poslal peníze. Diváky láká na stream tím, že jim pomůže získat sledující. Musí si za to ovšem zaplatit a výsledek není nijak efektivní. Profimann navíc svou dceru Denisu nutí streamovat, i když ona chce jít spát.
  18:00

Tiktoker Profimann a jeho dcera Denisa pokračují ve streamování, při kterém jim fanoušci posílají všemožné peněžní dárky. Jejich živé vysílání je ale založeno pouze na tom, že hecují sledující k tomu, aby jim dárky posílali. Pokaždé, když dostanou dárek, začnou darujícího vychvalovat s tím, že je to „borec a frajer“. V minulosti také oba slibovali za konkrétní sumu sledování darujícímu z jejich účtu.

Profimann, vlastním jménem Lubomír Řídký, nyní přišel s nápadem, že si založí další účet „Zbohatlíci“. V popisku uvedl, že svým podporovatelům zajistí více sledujících a zájemci ať přijdou na jeden z jeho pravidelných streamů, kde se dozví víc. Lidé, kteří je pravděpodobně ještě neznali, začali jejich účet opravdu sledovat. Profimann totiž přidával na účet videa, která svým obsahem sledující zaujala.

Dnes stream na @Zbohatlíci #fypage #challenges #foryou #foryoupage #protebe #foryoupage❤️❤️ #fyp #srandamusibyt #czechgirl #czechboy #zábava #stream #profimann #funnyvideo ##zabavatv #challenges_tiktok #tiktok #czechrepublic���� #viral

11. dubna 2023 v 12:46, příspěvek archivován: 11. dubna 2023 v 12:46

Ve videích totiž byla různá luxusní auta a také záběry z luxusních večeří, na kterých Profimann spolu se svou rodinou byl. Luxusní auta ovšem nebyla jeho, pouze se dostal do jejich blízkosti v době, kdy byla jeho rodina na dovolené v Monaku. Někteří lidé se však chytli na jeho předložený koncept videí a rozhodli se navštívit jeho stream. Ten se však nijak nelišil od streamů, na které jsou jeho sledující zvyklí. Profimann s dcerou Denisou totiž opět lidi hecovali k posílání dárků a oba se snažili dosáhnout co možná největšího zisku. Sledující ale zájemce mohl získat velmi podivným způsobem. Musel totiž poslat konkrétní množství peněz v podobě dárků. Následně Profimann řekl, aby ho ostatní na streamu začali sledovat.

To bylo vše, co za peníze Profimann udělal. Dál už záleželo pouze na dobré vůli ostatních přítomných na streamu. Klidně se tedy mohlo stát, že za darované peníze si konkrétní uživatel nepřišel k žádným novým sledujícím.

Jenže to nebylo vše. Ke svým sledujícím se na streamu Profimann choval přinejmenším nepříjemně. Jeden z jeho sledujících se totiž slušně zeptal, jaké tričko má na sobě. Profimann si to ale špatně vyložil a pustil se do diváka. „To je Marc O´Polo, triko za pět a půl tisíce. Na to ty nemáš, tak mě neotravuj, ty poznáš h*vno,“ obořil se na diváka Profimann. K urážení se také přidala jeho dcera Denisa. „Ty si chodíš kupovat trika za tři stovky k Vietnamcům a nás tady budeš urážet,“ řekla Denisa a diváka zablokovala. Ten jim přitom jenom pár minut zpátky poslal nemalý peněžní dárek.

Tomu neuvěříš, kdo nás začal sledovat? #fypage #foryou #tiktok #foryoupage #foryoupage❤️❤️ #foryoupageofficiall #protebe #fyp #fypシ #sleduje #srandamusibyt #zabavamusibyt #zabava #girl #boy #czechgirl #czechboy #czechcomedy #zbohatlici #zbohatlíci #profimann #debilnikecy

11. dubna 2023 v 12:46, příspěvek archivován: 11. dubna 2023 v 12:46

Profimann ovšem nebyl nelítostný pouze ke svým divákům. V jednu chvíli totiž do místnosti, kde Profimann a Denisa streamovali, přišla druhá dcera a začala nahlas mluvit o tom, že zítra brzy vstává a také co si může dát k jídlu. Denisa ji ale okřikla, že právě vysílají a ať je potichu. Mezitím Profimann na chvíli odešel ze záběru a bylo slyšet, že se šeptem se svou druhou dcerou o něčem baví. Když se vrátil, vypadal velmi naštvaně. „Běž se okamžitě omluvit,“ sykl Profimann směrem k Denise. Ta se šla mimo kameru omluvit a když se vrátila, tak už se na streamování tolik netvářila. Profimann však dělal jakoby se nic nestalo a dál lidi vybízel k tomu, aby jim posílali dárky.

Denisa se později šla podívat v kolik hodin musí vstávat a zjistila, že už v půl sedmé ráno. Když se vrátila a oznámila to svému otci, ten na to nijak nereagoval a dál se zabýval živým vysíláním. Na Denise bylo vidět, že už by šla ráda spát. Několikrát se pokusila oznámit, že už půjdou spát, ale její otec ji pokaždé přerušil svou klasickou větou „Tak pojďme lidičky, pojďme na to“. Bylo už jedenáct hodin večer a únavy v Denisině obličeji si začali všímat také diváci na streamu. „Běž už spát, když jsi tolik unavená, Denčo,“ napsal jí jeden z diváků do komentářů. Denisa na to odpověděla, že by šla ráda spát, ovšem Profimann o tom nechtěl ani slyšet. V tu dobu navíc jejich živé vysílání sledovalo pouze 35 diváků. „Všichni už šli totiž spát,“ odpověděla rozmrzele Denisa svému otci na otázku, kam všichni diváci odešli.

Dojdi na stream! #shorts #pov #povs #fyp #pivo #plzeň #budvar #pilsner #fypage #holky #girls #boys #kluci #českytiktok #czechrepublic #czechboy #czechgirl #czech_comedy #czechcomedy #challenge #restaurant #hospoda #foryou #protebe #vprotebe #drink

11. dubna 2023 v 12:46, příspěvek archivován: 11. dubna 2023 v 12:46

Na streamu se také stala jedna absurdní věc, která krásně vystihuje to, jak si Profimann váží svých podporovatelů. Když totiž jeden z nich chtěl poslat růžičku, což je nejmenší možný dárek, Profimann si pro sebe zamumlal „Tyhle dárky tady neposílej, to se tady vůbec neposílá“, ale potom za ní děkoval, jako by se vůbec nic nestalo. Díky dárkům od svých fanoušků se přitom dostal na devětasedmdesátou pozici v týdenním žebříčku nejvýdělečnějších streamů. Profimannův účet Zbohatlíci byl ovšem zablokován. Profimann má pravděpodobně problém se svým hlavním účtem, kde ho sleduje už 400 tisíc lidí, protože poslední dobou chodil streamovat buď na účet Zbohatlíci, nebo na jeho druhý účet „Vědátoři“.

Někteří uživatelé TikToku si z živých vysílání Profimanna a Denisy dělají legraci. Věrohodně totiž napodobují koncept jejich streamu, kdy pouze hledí do kamery a hecují lidi k tomu, aby jim posílali dárky. Jejich stream totiž není o ničem jiném, než o čekání na dárky od diváků. Profimann má přitom svou vlastní firmu, která mu vydělává slušné peníze. Navíc vlastní auto za dva miliony korun a s rodinou jezdí velmi často na luxusní dovolenou. I přes to všechno mu však diváci neustále posílají peníze a doufají, že za to dostanou alespoň nějaké sledující.

Témata: Profimann