Čtvrtek 25. dubna 2024, svátek má Marek

Datel slaví svatého Valentýna s přítelkyní | foto: instagram.com

Jak influenceři slavili Valentýna? Datel utratil tisíce za růže, Tary se koukal se Stáňou na fotbal

Také na svátek svatého Valentýna byli influenceři velmi aktivní na sociálních sítích. Chlubili se, jak svátek zamilovaných slaví oni. Youtuber Taras Povoroznyk se se svou ženou díval na fotbal. Youtuber Marek Valášek zase schytal kritiku za to, že utratil tisíce korun za růže, i když má dluhy. Zbyněk Vlček tvrdil, že je na rande, ale ve skutečnosti byl v posilovně.
  17:15

Den svatého Valentýna slavili ve velkém také zamilovaní influenceři. Ti zaplnili sociální sítě příspěvky, ve kterých svým sledujícím ukázali, jak probíhal svátek lásky u nich. Někteří influenceři se rozhodli zůstat doma, jiní se zase vydali na romantickou večeři. Nechyběly ani kytice růží, které si hned několik influencerů obstaralo od stejného prodejce. Několik nezadaných mladíků se ale rozhodlo Valentýn oslavit tím, že se vydali do posilovny.

Youtuber Marek „Datel“ Valášek, který poslední dobou řeší dluhy a také blížící se narození svého prvního potomka, se rozhodl překvapit svou přítelkyni Báru velikým boxem růží. Na Instagram přidal video, ve kterém jí růže předává a schytal za to obrovskou kritiku. Všichni totiž ví, že Valášek dluží spoustu peněz a kvůli tomu se do něj v komentářích opřelo plno lidí. Podle nich totiž nemá utrácet a radši by se měl snažit dluhy splatit. „Doufám, že o tom finanční úřad ví. Bára si sama koupila? Kde vzal Datel takových peněz na ten dárek? Koukal jsem a tyhle kytice jsou fakt drahý,“ smáli se Valáškovi lidé na Instagramu. Růže, které youtuber své přítelkyni koupil, opravdu nestojí málo. Valášek si totiž růže koupil v luxusním květinářství Růže Michael a překvapení pro partnerku ho, pokud nešlo o spolupráci, stálo 7,5 tisíce korun. Právě z tohoto důvodu se do něj lidé opřeli, protože jim přijde naprosto přes čárů, že dluží tolik peněz a zároveň tolik utrácí za dárky.

Kdo ale očividně tolik peněz neutratil byl youtuber Taras Povoroznyk. Ten se totiž rozhodl, že svátek svatého Valentýna oslaví po svém. Spolu se svou ženou Stanislavou si totiž otevřeli šampaňské a dívali se na fotbal. „Valentýn jak má být, hoši! Fotbalový Valentýn je to nejlepší, co může být. Počkej, ty nejsi šťastná? Lásko, vždyť koukáme normálně na fotbal,“ řekl Povoroznyk, který si večer evidentně užíval. Kdo si ale večer nejspíš neužíval, byla pochopitelně jeho žena. Ta se totiž netvářila ani trochu nadšeně a ve videu pouze odměřeně usrkávala šampaňské. Navíc se nechala slyšet, že ani nezná týmy, které proti sobě hrají. Povoroznyk to ale nejspíš považoval za ten nejlepší možný způsob, jak si se svou ženou užít svátek lásky.

Hvězda reality show Love Island Zbyněk Vlček svým sledujícím tvrdil, že se chystá na rande. Na Instagramu přidával několik příběhů, že už je na místě, slečna toho moc nenamluví, dává mu prý zabrat, ale líbí se mu. Své sledující napínal jak mohl a později se ozval znovu, že už má rande za sebou. Jeho sledující očividně chtěli vědět, s kým byl na rande a Vlček se to později rozhodl prozradit. Po celou dobu si totiž z lidí dělal legraci, mluvil totiž o kovové ose od činky. Svátek totiž oslavil tak, že se spolu s kamarádem vydal do posilovny. Svatého Valentýna slavil návštěvou posilovny také večer youtuber Daniel Sonnleinter, kterého doprovázel bizarní Influencer Matouš Kaluba.

Svátek svatého Valentýna také oslavili influenceři Vladislav Houška a jeho přítelkyně Anna Šulcová. Ti se rozhodli strávit večer doma a dát si pouze malé občerstvení u svíčky ve tvaru srdce. Houška se na Instagramu přiznal, že na oslavu úplně zapomněl. Šulcová se prý poprvé v životě rozhodla, že si chce udělat na svatého Valentýna hezký večer. Romantický večer si udělala také Veronika Biasiol se svou partnerkou Barborou Mlejnkovou. Pár spolu zamířil na krásnou večeři a objednal si sushi. Poté si slečny daly dezert a udělaly si několik romantických fotek ve foto automatu. Model Petr Havránek zase svou partnerku Gabrielu Gasparovou překvapil tím, že ji vzal do kina. Očividně měl náročný den, ale i tak si na svou přítelkyni udělal čas a společně si v kině odpočinuli.