Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

Tadeáš Kuběnka konfrontoval na Instagramu autora falešného profilu | foto: instagram.com

Tadeáš Kuběnka na Instagramu urážel autora falešného profilu. Tomu bylo pouhých 14 let

Na Instagramu se strhla hádka mezi influencerem Tadeášem Kuběnkou a autorem falešného účtu, který používal Kuběnkovo jméno. Na profilu bylo přitom celou dobu napsáno, že se jedná o falešný profil. Kuběnka se však i přes to ostře obul do autora účtu, kterému bylo přitom pouhých 14 let. Lidé Kuběnku za jeho chování odsuzují.

Kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka konfrontoval na Instagramu autora profilu, který nesl jeho jméno. Profil měl přitom po celou dobu přidanou informaci, že se nejedná o pravý Kuběnkův profil a že se jedná pouze o účet, který se zaměřuje na zábavu. Kuběnka ale měl tento fakt zcela ignorovat a rozhodl se kontaktovat autora profilu, aby mu řekl, co si o jeho profilu myslí. Začal mu prý posílat sprosté zprávy a také hlasové zprávy, ve kterých autora urážel a nadával mu. Autorovi stránky je přitom pouhých čtrnáct let, Kuběnku to ale v jeho počínání nijak nemírnilo.

O celém konfliktu informoval youtuber Stay12, vlastním jménem Honza Kukal, ve svém videu na YouTube. Kukalovi totiž poslal kamarád autora, který založil falešný profil, zprávu, ve které popisoval co se stalo a zároveň Kukalovi poslal obsah celé konverzace. Kuběnka vyzval autora, aby profil okamžitě smazal, ovšem už první slovo ve zprávě bylo sprosté.

Autor se zeptal, s čím konkrétně má Kuběnka problém, to ale influencera vytočilo a poslal čtrnáctiletému autorovi naštvanou hlasovou zprávu. „P*čo, ne*er mě, ty k*rvo. Je tady moje jméno, moje fotky. Smaž celý ten profil. Hej p*čo, ty jsi úplně vy*rdanej,“ osopil se na autora profilu Kuběnka. Influencerova reakce byla naprosto zbytečná, urážení a nadávání však i nadále pokračovalo.

Autorovi profilu se totiž stále nedostalo odpovědi, co konkrétně Kuběnkovi vadí. Kuběnka mu ale velmi jasně vysvětlil, čím ho autor tolik naštval. „D*vko drzá, že tě hanba nefackuje. Třeba to, že je to fake profil, do p*či? Buď si tam napiš, že jsi nějaká fan page a ne*er,“ odpověděl autorovi profilu Kuběnka. Autor profilu ale údajně neměl ničím porušit podmínky užívání Instagramu, a proto měl plné právo nechat svůj instagramový profil tak, jak je a nic neměnit.

Autora profilu však neustálé urážení ze strany Kuběnky naštvalo a zeptal se ho, zda přestane hysterčit jako třináctiletá holka, když si do profilu doplní informace, které po něm Kuběnka požadoval. Kuběnka ale sebevědomě pokračoval v útočném stylu komunikace. „Mě je úplně u p*či roleplay, prostě se okamžitě přejmenuj. Bude tam nějaký fan art nebo fan page, ale nebudeš se prostě jmenovat Tadeáš Kuběnka,“ zareagoval na jeho slova Kuběnka.

To už ale autor profilu nevydržel a do Kuběnky se pustil také. „A mě jsou u p*či tvoje problémy,“ odpověděl Kuběnkovi autor falešného profilu, který hádku vyvolal. Celá hádka ještě pokračovala a oba se navzájem uráželi. Autor profilu nakonec celou konverzaci ukončil tím, že je zkrátka puberťák a poté poslal Kuběnkovi video, ve kterém zpívá herečka Zina Blahusová.

Reakce Kuběnky, vůči čtrnáctiletému autorovi, opravdu nebyla na místě. Někteří lidé, kteří se o kauzu zajímali, poukazují na to, že Kuběnka je dospělý a měl by některé věci řešit naprosto jinak a především přiměřeně svému věku. Falešné profily, které se jmenují stejně, jako známé osobnosti, navíc vznikají neustále a někteří si proto myslí, že reagovat na takové profily absolutně nemá cenu.

„On je vděčný za takové konflikty, protože ho udržují v centru interestu. Bohužel lidé většinou reagují tak, jací jsou uvnitř. Doufám, že je to hluboké ponaučení pro fanoušky někoho, kdo si říká sám sobě ,královna´,“ hodnotí celou kauzu jeden z uživatelů YouTube a spousta lidí s ním souhlasila.

  15:32