Úterý 18. června 2024, svátek má Milan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Tiskovka RedFace | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Druhý galavečer Red Face je za rohem a Hulk hlásí zranění. Organizace se ale začíná rozrůstat

Blíží se druhý galavečer organizace Red Face a na poslední chvíli byl zrušený příjezd Íránského Hulka. Musí totiž zůstat v nemocnici kvůli infekci v ruce. Ostatní zápasy se ale uskuteční podle plánu a na vážení se nepodařilo zvážit téměř 200 kilového zápasníka. Díky Hulkovi a plácání přes zadek se organizace neuvěřitelně posouvá vpřed. Všechny proto zajímá, jak se druhý galavečer povede.
  14:29

Druhý galavečer organizace Red Face je za rohem a skoro všechny fanoušky zajímá jediná otázka. Bude druhý galavečer úspěšnější než ten první? Zatím vše nasvědčuje tomu, že by to tak opravdu mohlo být. Zápasnická karta je totiž tentokrát složená ze zápasníků, mezi kterými to opravdu vře, a ačkoliv je organizace neustále kritizovaná, diváci se nejspíš mohou těšit na tvrdé zápasy, které zápasníci předvedou.

Red Face ale doprovází také komplikace, které mohou mít vliv na úspěšnost druhého galavečeru. Na poslední chvíli totiž svou účast odřekl „Íránský Hulk“, který hlásí nemoc.

Íránský Hulk, vlastním jménem Sajad Gharibi, totiž už delší dobu cítil, že něco není v pořádku. Začala ho bolet ruka a po delším zvážení se rozhodl navštívit nemocnici. Tam mu lékaři diagnostikovali infekci ruky a doporučili okamžitou léčbu. Gharibi, který se měl divákům na blížícím se galavečeru představit, tak fanoušky pozdraví pouze skrze videohovor.

„Věnovali jsme tomu úplně vše. Zařídili jsme zvací dopisy, víza, letenky, ale bohužel jsme se zdravím na dálku nic udělat nemohli,“ potvrdila tuto informaci organizace na svém Instagramu.

Kromě této komplikace je ale zatím vše v pořádku a zápasníci už mají za sebou dokonce první vážení. Tentokrát se na něj dostavili skoro všichni a skoro všichni také svou váhu splnili. Vážení kraluje jeden moment, kdy si na váhu stoupl zápasník Tomáš Cina, který váží necelých 200 kilo. Váha totiž dokázala zvážit zátěž pouze do 150 kilogramů a když se na ni Cina postavil, hlásila chybu. „Tohle mi doma nikdo neuvěří,“ smál se moderátor, který si samozřejmě celou situaci natočil.

O hlavní zápas se postará dvojice tiktoker Marek Podnikatel a Petr Kunštár. Kunštár si nechal kvůli své premiéře v bojových sportech udělat speciální účes. Nechal se totiž obarvit na žluto a na vlasy si také nechal napsat jméno organizace. Kunštár je na svého soupeře opravdu hladový. Sledující Red Face mohli už několikrát vidět, jak se ho Marek Podnikatel pokusil napadnout.

Několikrát se mu to dokonce povedlo a trefil nic nečekajícího Kunštára pěstí přímo do obličeje. V kleci ale budou mít oba prostor, poměřit si své síly, uvidíme ale, co s nimi udělá nervozita z přítomných diváků. Pro Kunštára je navíc galavečer obrovská šance, jak divákům ukázat, jaké zkušenosti si za svůj složitý život dokázal nashromáždit.

Od prvního galavečera, který se konal 24. června, se ale organizace dokázala postavit na nohy. Tehdy ji totiž sledovalo žalostně málo lidí a dosahy na sociálních sítích byly velmi malé. Nyní ale oficiální instagramový profil Red Face sleduje 51 tisíc uživatelů a příspěvky mají daleko lepší dosah, než jak tomu bylo před prvním galavečerem. Za úspěchem na sociálních sítích stojí především plácání přes zadek, takzvaný „Booty slap“. Na prvním galavečeru ho předvedly dvě OnlyFans tvůrkyně a video obletělo celý svět. Chybět nebude ani na druhém galavečeru.

Organizaci také pomohl Íránský Hulk, který přivedl některé své sledující, kteří chtějí vidět svého oblíbence zápasit. Pod příspěvky se proto často objevují komentáře Íránců a ti dokonce komentují příspěvky, které nemají s Hulkem nic společného. Zdá se, že se jim koncept organizace libí a velmi si ho chválí.

„Díky za vás. Dokázali jste mě pobavit v nelehkých časech. Přeji hodně štěstí,“ okomentoval jeden z příspěvků fanoušek Hulka.

Hulkova přítomnost dokázala zvednout dosahy také u krátkých videí, které organizace na Instagram přidává. Jedno z videí má dokonce přes půl milionu zhlédnutí a bezmála 9 tisíc komentářů. Majitel organizace Petr Diviš prozradil, že by s organizací rád prorazil také ve světě. Hulk je krásným příkladem toho, že pokud by chtěl organizaci pozdvihnout, zahraniční zápasníci tomu mohou opravdu velmi pomoci. Organizace také prozradila, že počítá i se třetím galavečerem. Ten by se měl konat 18. listopadu letošního roku opět v UNYP aréně v Praze. Diviš nastínil, že by se na třetím galavečeru mohli objevit špičkoví zápasníci, nechce ale zatím prozradit jména.

Nyní je ale samozřejmě soustředěný na druhý galavečer, který se kvapem blíží a nabídne dokonce zápas dvou kvalitních zápasníků z organizace Oktagon, nebo charitativní boxerský zápas mezi vítězem druhé řady reality show Love Island Kryštofem Novákem a bývalým profesionálním boxerem Lukášem Konečným. Takový zápas mnoho lidí ocenilo, protože výtěžek půjde na pomoc těžce nemocnému chlapečkovi. Chybět ale nebude ani bizár a mnoho lidí proto zajímá, jestli bude mít organizace větší úspěch než při své premiéře.